Vánoční překvapení pro fanoušky je připraveno

7.12.2018 07:24 od Lenka V. v Akce fanklubu, Koncerty

Máme za sebou začátek vánočního turné s názvem Vánoce hrajou glórijá 2018. Své rozsvícení vánočních stromů mají za sebou mnohá města, nejinak tomu bylo v Petřvaldu a Orlové.

Tam první prosincový víkend, právě při rozsvícení městských stromů, proběhly dva vánoční koncerty. Další nás čeká již zítra v Praze v Kostele Šimona a Judy. A právě tam fanouškům poprvé představíme naše, dlouho očekávané, překvapení. Ano, tušíte správně…kalendář na rok 2019. Má 13 listů plných nových fotografií, krásně voní novotou a máme jich pro vás nachystáno tak akorát, aby se dostalo na každého zájemce.

A aby těch překvapení nebylo málo, tak je inspirován novou písničkou Hráč. Tu jste měli možnost již slyšet v rádiích i na vystoupeních a dokonce má svůj nový videoklip, který se natáčel 17.9. tohoto roku. Uvidíme jej v blízké době? No… nechme se překvapit!

A proto, kdo bude zítra v Praze, uvidíme se tam. A ti z vás, kteří nebudou mít možnost, tak kalendáře budeme mít ještě v 15.12 v Chebu, tam nás čeká dokonce dvojitý koncert, 19.12. v Hlinsku v Čechách a naposledy 21.12. v Horažďovicích.
A poslední možností je zaslání poštou. V tom případě objednávejte na fanklub@petrkotvald.cz. My vám obratem pošleme info. Je možné si kalendář také předplatit a vyzvednout na nějakém z výše uvedených koncertů, samozřejmě bez poštovného.

Cena je 350,-Kč za kus + poštovné a balné.
Pro členy Oficiální Fanklubu Petra Kotvald, z.s. platí snížená cena, 250,-Kč + poštovné a balné.

Za spolupráci při tvorbě kalendáře děkujeme hlavně samotnému Petrovi, protože bez něj by to prostě nešlo.
Poděkování patří také našim spřáteleným  firmám Melicharovo hodinářství Praha 9 – Prosek,
G-studio Most a Complex RE.