I po 34 letech jsem zamilovaný! Petr Kotvald se vyznal ze své velké lásky

11.8.2018 20:35 od Lenka V. v Fotogalerie, Press/Tisk

Zpěvák Petr Kotvald (59) byl jedním z vystupujících na pražském festivalu Prague Pride, který podporuje homosexuály. Při té příležitosti prozradil, co pro něj znamená láska a jak udržuje své manželství s manželkou Hanou, s níž je více než tři desítky let.

„Je štěstí, když se někomu povede najít někoho na celý život,“ řekl hned na začátek z vesela Petr Kotvald, který má jedno z nejpevnějších manželství v showbyznysu. Své ženě totiž lásku na celý život slíbil před čtyřiatřiceti lety.

„Pro mě je skutečná láska moje paní, kterou jsem potkal před spoustou let,“ svěřil se s tím, že ke své ženě chová ještě silnější city než na začátku. Přenesl se s ní totiž přes všechny problémy – od hudební krize, boj o život až po drogové trable jejich syna.

„To všechno jsme spolu zvládli, posílilo nás to a zocelilo,“ přiznal muzikant, který si myslí, že ne vždy je lehké pohodu ve vztahu udržet.

„Já si myslím, že je to o obrovské toleranci a o tom plno věcí skousnout. Myslím si, že vstát a praštit dveřmi je takový moderní trend. Lidé by si v tom vztahu neměli dělat naschvály, naopak vše dělat tak, aby to bylo na pohodu. A život takový není, takže občas musíme v tom vztahu skousnout hořkou pilulku,“ dodal, že spokojený vztah se poté odráží na všem ostatním.

I proto se prý zpěvák cítí tak báječně a je ve skvělé formě. Přestože začátkem července oslavil devětapadesát, má lepší fyzičku i zdraví, než před třiceti lety, kdy mu praskl vřed na dvanácterníku.

„Cítím se výborně, doufám, že jsem se tehdy nastavil správně, že nebudu chtít během života urvat všechno,“ uzavřel.

 

Zdroj: www.expres.cz