Podívejte se, jak to vypadá za kamerou pořadu Exkluziv Kateřiny Brožové

22.10.2017 22:10 od Lenka V. v Fotogalerie, Press/Tisk, Televize

Herečka, moderátorka a zpěvačka Kateřina Brožová (49) je zpátky se svým oblíbeným pořadem Exkluziv, do něhož si zve ty nejslavnější hvězdy českého a slovenského showbyznysu. Co je u celebrit nového, můžete sledovat každou sobotu ve 22:00 na televizi Barrandov. Jak to vypadá na natáčení, se dozvíte díky SEDMIČCE!

Jak už to tak v televizi bývá, také Kateřina Brožová měla během léta pauzu. Její pořad je ovšem velmi populární, takže nebyl důvod v jeho natáčení po prázdninách nepokračovat. Diváci se opět mohou těšit na slavné hosty.

Mezi prvními, kdo po prázdninách luxusní studio navštívili, byl Petr Kotvald. Během čtyř let, co televize Barrandov Exkluziv Kateřiny Brožové vysílá, zavítalo do pořadu mnoho osobností, jež odkryly své soukromí a nabídly publiku hlubší pohled nejen do své práce.

 

Celý pořad se nese v klidném duchu a přátelské atmosféře. Moderátorka si se svými hosty povídá o všem možném a často odhalí věci, které o nich sama nevěděla. Přesto nikdy nepokládá zákeřné otázky! Do studia si zve herce, režiséry i sportovce. A pokud přijme pozvání muzikant jako Kotvald, samozřejmě rád zazpívá.

Než ovšem dojde k samotnému vystoupení a natáčení, musí si Kateřina Brožová společně s celým týmem a především režisérem ujasnit, jak bude vypadat nejen scéna, ale také samotný rozhovor s hostem. Součástí přípravy je rešerše, kterou se zabývá sama moderátorka. S některými hosty se zná dlouhá léta, některé zná méně. Tak či tak musí vědět, na co se jich ptát, aby zaujala je i diváky. Většinou si s nimi stihne popovídat ještě v maskérně.

Protože je pořad plný exkluzivity, musí vše perfektně vypadat. Po ruce je vždy stylistka či maskérka, která dohlíží, aby hosté i samotná Kateřina Brožová vypadali před kamerou co nejlépe. V případě moderátorky se však nejedná o žádný dlouhý proces. Jak je totiž známo, Kateřina patří mezi naše nejkrásnější herečky a na výrazný make-up si nepotrpí.

Občas se stane, že se role prohodí a také Kateřina musí odpovídat na otázky někoho jiného. V tomto případě poskytla rozhovor pořadu Paparazzi. Ač zastává v Exkluzivu roli moderátorky, patří ke stálicím české herecké scény a veřejnost zajímá její život a práce. Kateřina je známá tím, že má vřelý vztah k fanouškům, ale své soukromí si docela střeží. Pokud ovšem budete sledovat Exkluziv, určitě se dozvíte něco, co jste o ní ještě nevěděli.

Článek vyšel v tištěné podobě časopisu Sedmička č.43 – 19.10. 2017.