Petr Kotvald se změnil k nepoznání!


Ti z vás, kteří sledujete Petrovu Oficiální facebookovou stránku, jistě víte, že se Petr ve středu 2.1. zúčastnil premiéry filmu Bídníci v Kině Lucerna. Samozřejmě nechyběli ani novináři.

 

Petr Kotvald se změnil k nepoznání!

 

Zpěvák Petr Kotvald (53), kterého proslavil hit Holky z naší školky, se za poslední roky hodně změnil. Kam zmizel ten rozverný klučina s čupřinou, po kterém ženy (a nejen ty) toužily?

Petr Kotvald se objevil na premiéře filmu Bídníci a mnohé svým zjevem šokoval. Už dávno není chlapcem v roztrhaných džínách, který na diskotékách zpívá hit Holky z naší školky nebo Mumuland. Stal se z něj usedlý páprda.

                                        (Foto: Martin Mithofer)

Do kina přišel ve vlněném svetru a džínách. Premiéru, kde se to hemžilo krásně oblečenýmo českými celebritami, tak výrazně podcenil. Jediné, co na jeho outfitu bylo šik, byly brýle. Slouží mu jako skvělý doplněk.

Jinak je ale na hvězdě osmdesátých let znát, že stárne. Šedsátku na krku už prostě neskryje.

Zdroj: prask.nova.cz


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>