4. Sraz fanoušků Petra Kotvalda 29.6.2012 – foto

5.7.2012 00:14 od Lenka V. v Akce fanklubu, Fotogalerie

Je tu zase o rok víc a my máme za sebou další, již čtvrtý, sraz fanoušků Petra Kotvalda.

Tentokráte se výjimečně konal v pátek 29.6. a to z důvodu sobotního hostování Petra v Klicperově divadle, kde bylo zakončení divadelní sezóny.

Ač byl začátek stanoven na 17tou hodinu, opět nám někteří dorazili dříve. Nevadí…  Přivítali jsme se, popovídali si, co se za ten rok změnilo a na co se naopak těšíme. Někteří, jak jinak, dorazili i s půlhodinovým zpožděním.

Příjezd Petra byl původně naplánován na 18.30, ale letos nás velmi mile překvapil. Dorazil lehce před 18tou hodinou, a nepřijel sám. Doprovod mu dělala jeho nová managerka.

Pro účastníky srazu byl připravený, jako každoročně, malý testík. Ten jsme tedy díky brzkému příjezdu Petra nestihli, ale rozhodně jsme se nenechali zaskočit. Na vyplnění jsme jej dali i Petrovi. Samozřejmě byl naprosto bez chyby :) své texty zná naprosto výtečně.

Seděli jsme na připravených lavičkách a povídali si všichni společně. Najednou nás managerka překvapila otázkou, zda víme, co je jako poslední příspěvek na Petrovo nové oficiální
facebookové stránce. Ano věděli jsme! Příspěvek se týkal výběru písně na další videoklip k albu
Právě tady… právě teď.  Jaké bylo milé překvapení, když nám s Petrem prozradila, které písně jsou „ve hře“ a ještě více, přinesli nám dokonce na ukázku pár scénářů, které jim byly doručeny. Všechny nám je Petr přečetl a každý jsme si vybral „ten svůj“, který se nám líbil. A probíhala diskuze na téma klip.

Jenže … Petr vyprávěl a vyprávěl, a v našem zázemí bylo nachystané zakryté malé/ velké překvapení pro všechny, včetně Petra a jeho doprovodu. Ten průběžně nakukoval a byl zvědavý co, se za plachtou skrývá. Ne, neprozradili jsme! Nikomu…
Když bylo vše nachystané do posledního detailu, přišlo na řadu odkrytí. Jaké bylo pro Petra překvápko, když uviděl, co se celou tu dobu skrývalo jeho očím.

„Jeho“ Marilynky… jako první mu k narozeninám přišly pogratulovat právě ony, ukryté celou tu dobu za plachtou. Společnost jim dělal „Uniformák“ a „Mumulenďák“, neboli figurýny oděné do kostýmů patřící k písním Uniformy a Mumuland.
Náš Hully Gully Food doplňovaly nafocené Petrovo trofeje a uznání například za album Taxitotak neber s písní Mumuland, Duhová deska z roku 1990 za písničku Milujem se čím dál víc, rarita- Diplom ze Zlaté loutny z roku 1980, kdy byl Petr ještě amatérským zpěvákem a mnohé další.

Na řadu přišly další a další gratulace a také společný dárek od všech zúčastněných. Samozřejmě dort nesměl chybět! Letos byl pro změnu jahodovo- borůvkový. Sám Petr jej nakrájel a rozdal mezi všechny gratulanty. Jen se po něm zaprášilo… Občerstvení bylo ve formě švédských stolů, tak si každý mohl nabídnout, na co měl chuť. Později přišlo na řadu i grilování masa.

Zábava pokračovala a začalo se nám stmívat. I přes pokročilou hodinu jsme udělali společné foto, to přeci nesmí chybět! Najednou nám začal Petr pózovat před fotoaparátem a vzniklo spousta zajímavých, úsměvných i „vážných“ fotek. V některých chvílích se přístoje chopil i on sám a jak mu to panečku šlo. Celý den jsme si zpříjemňovali poslechem všech alb, které byly za jeho 25tiletou kariéru vydány. Občas se nám Petr i roztančil :)

Myslím, že jsme si páteční večer opravdu všichni užili, pobavili se, udělali si pár snímků na památku. Ale bohužel přišlo na řadu loučení. Byla půlnoc a Petr se chystal na odjezd. Všichni jsme se s ním a managerkou rozloučili a popřáli jim oběma šťastný návrat domů.

Zdálo by se, že pomalounku půjdeme všichni na kutě, ale omyl. Diskotéka se nám rozjela, začalo se tančit ještě víc, jásat a náš smích se táhl nočním kempem. Skončili jsme ve 4hodiny ráno.

Ale stálo to za to!!!

Někteří odjeli domů již dávno, jiní naopak zůstávali spát.
Ráno jsme se probouzeli do dalšího parného dne. Posnídalo se, klábosilo se a nikomu z nás se nechtělo odjíždět. Vytrvali jsme až do odpoledních hodin. Ale to už i pro nás přišel čas balení stanu, zázemí a úklid.

Pokud se zadaří, určitě se příští rok sejdeme zase. Co říkáte?

Text: OFPK
Foto: Alena Havlíčková, Fanda Bílek, Petr Kotvald, Lenka Kolesáriková, Yvette Zikmundová, Tomáš Viktora


1 příspěvek do 4. Sraz fanoušků Petra Kotvalda 29.6.2012 – foto

  1. Jiřinka 5.7.2012 v 13:32

    Tak škoda že mi to nevyšlo v onen den jsem toho měla až nad hlavu tak já doufám že jste si to opravdu užili jak to tady čtu.já si myslím že fotky mluví za vše krááásnýýý

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>