Nové album Právě tady … právě teď již v prodeji!!!
Na vzniku alba, které budí od počátku zaslouženou pozornost a má ambice být výjimečnou hudební událostí, se vedle Petra Kotvalda podílel osvědčený autorský tandem Jindřich Parma/Pavel Cmíral. Natočili společně kolekci skladeb, která navazuje na Petrovy známé hity a určitě uspokojí jeho fanoušky.
Tvůrcem osobitého moderního soundu alba je aranžér, řekněme zvukový designer Jindřich Parma. Ovládnutí moderních technologií ovšem není samoúčelné. Snoubí se s mimořádným talentem všech zúčastněných. S autorskou, hudební a interpretační gramotností autorů i zpěváka. Bez nadsázky tak staví projekt o krok vpřed.
Mezi taneční hity s aktuálním soundem na pomezí zvukové grafiky se co nevidět zařadí skladby Nás vemou do nebe, Co mám to chtěj´, Oči ptáka, Portobello Road, novoromantická rock-disco Erotika. Na diskotékách zabodují danceové Stop, titulní dance-cabaret–disco Hully Gully a house Pražský disko. Doménou Petra Kotvalda jsou ovšem i romantické písničky. Těšte se na skladby Bonus mýho života, Dlouhá pouť nebo snové Počínání a pop-šansonovou zpověď Právě tady a právě teď. Album uzavírá krásná píseň Dál sníh padá, která navazuje na Petrovy Vánoce hrajou glórijá, rádii nejhranější vánoční song. A věříme, že se stane vánočním hitem taky.
Cena se pohybuje mezi 249,- až 284,-Kč.
http://www.popron.cz/petr-kotvald-prave-tadyprave-ted-cd/s-275619/?_actionnumber=9034
My sice máme zájem o cd ale též nás zajímá co to je tam s ním za auto. děkujeme za odpověď…
Tak už ho mám,pouštím si ho pořád dokola….takovou husinu jsem neměla už 30let…naposledy, když jsem stála vedle Peťánka na koncertě….óóóó jak je to vzrušující,jdu si zase zapnout CD Vaše Hanička
)
Nevim kde mam koupit Petrovo CD jsem Z Brna a nikde neni k mani a abych jsi ho nechal poslat za 250kc neni problem ale neminim platit postovne 120kc zlodejum poradte co s tim
Já jsem se z toho celá zvencla….je to krásný!!! Vaše Hanička
Už ho mám objednané, doufám že už dorazí, moooc se těším..
)
Na Popron.cz album ještě pořád není vedeno ve skladových zásobách,prodejna na Hradčanské ho také ještě neměla v pátek,tak snad v pondělí nebo v úterý už budou mít naskladněno…….
Davide,
tak v pátek v Muzeu hudby. Tam bychom ho měli doufám mít.
uz ho mám doma ale bylo uz tyden pred.
už jse těším až si to CD někde koupím a dám si to pod stromeček nebo ty písně co jsem slyšela v radiu jsou božský ty se povedli.
CD se dá koupit na jakémkoliv Petrovo koncertě, i vánočním. Nebo potom napsat nám a poslat, ale bohužel s poštovným.
Kde muzu sehnat to nove CD Petra Kotvalda poradte
CD se dá koupit na jakémkoliv Petrovo koncertě, i vánočním. Či objednat v některém internetovém obchodě.
http://www.zbozi.cz/?thru=&q=pr%C3%A1v%C4%9B+tady+pr%C3%A1v%C4%9B+te%C4%8F
Nebo potom napsat nám na fanklubácký mail mail a poslat, s poštovným 100,-Kč (na dobírku)