3. Sraz fanoušků Petra Kotvalda 9.7.2011 – foto

14.7.2011 00:02 od Lenka V. v Akce fanklubu, Fotogalerie

Další, již třetí sraz fanoušků Petra Kotvalda je za námi…

Je čtvrtek a pro nás začínají přípravy na další, již třetí, sraz fanoušků Petra Kotvalda. To hlavní, program, leží již na stole a my víme, jaké záludnosti jsme si na vás letos nachystali. Teď jsou na řadě věci ryze praktické. Takže hlavní je na nic nezapomenout!

V pátek přijde na řadu to nejdůležitější…. dort pro Petra. Pomáhá kdo má ruce, nohy a dílko je za chvilku na světě. Na řadu přijde příprava obložených mís. Odpoledne je vše hotovo. Nakládáme a vyrážíme směr Beroun. Jako již tradičně….

Přijíždíme do kempu a tam na nás již čekají první přihlášení členové našeho Fanklubu. Po náročném dni příprav nás čeká příjemně strávený večer. Povídáme si, smějeme a nikomu se nechce jít spát. No, nakonec jsme zalehli něco málo po půlnoci…

Probouzíme se do dalšího rána. Hned začínáme stavět, chystáme a přemýšlíme co kam dát…

Když je vše nachystáno, je konečně čas si i sednout, udělat chvilku klidu a kávičku, čajíček.

Začátek srazu byl oficiálně naplánován na 15h, ale někteří přijeli malinko dřív, což bylo velice příjemné, měli jsme čas se se všemi pozdravit a lehce se občerstvit po úmorné cestě v přehřátých autech. Jsme (skoro) všichni. Začínáme…

A první překvapení a dárečkování. Ti, kdo byli přítomni ví. Poděkování je na místě, proto ještě jednou moc díky. A když už jsme u těch překvapení, i my jsme si připravili pro fanklubáky jedno malé, které bude realizováno běhen následujícího týdne a to, nový vzhled našeho fanklubáckého webu www.petrkotvald.cz. Tak jsme všechny mile překvapili…doufám.

A druhé, o to větší a milejší překvapení byla anketa. Petr nám zapůjčil CD s nahrávkami nových písní, jež se postupně chystají na nové album, které má vyjít po prázdninách. Měli jsme ohodnotit, která písnička se nám líbila nejvíc. Kdo pečlivě sleduje, jak Petrův, tak náš (bývalý) provizorní, web, zná všechny názvy nových titulů. My již svého favorita máme, ale samozřejmě vám jej neprozradíme. Však si udělejte obrázek sami, až nové album vyjde.

Po anketě jsme si samozřejmě povídali o nových písních, každý byl nadšený a sděloval první dojmy z poslechu. Která se nám líbila, nebo třeba líbila méně a proč. U toho jsme uzobávali připravené pohoštění a čas nám báječně plynul. A abychom se taky trochu zasmáli, nedalo nám to a tentokrát si záludnosti připravili na fanklubáky, ale ušetřen nebyl posléze ani Petr. O tom však později.

Na stole byly připraveny zalepené obálky a nikdo vůbec netušil, co se v nich skrývá. 
Kdyby jen tušili … Každý byl posazen k jedné z nich a červíček zvědavosti hlodal v každém na plno… nu, tajemství bylo odkryto vzápětí. Pokyn k rozlepení a „zděšení“. Černobílý obrázek Petra rozstříhaný na 35 kousků. No byl to opravdu tvrdý oříšek. Pro první tři, kterým se povedlo složit jej do posledního dílečku, byly nachystané symbolické odměny. Telefonní karty, CD a plakáty.

Ale měli jsme to jen tak tak. To už se v dáli ve vjezdu do kempu objevil tmavý Citroën a nebylo pochyby…ano, právě dorazil Petr.

Hned se s námi začal vítat, polibek na uvítanou a už už se na něj chystal úkol. Fanklubáci si neodpustili malou lest a hned dostal do ruky právě (ne)dokončený obrázek a měl jej poskládat. Ach ti zákeřní fanklubáci…ale po chvilce se nám ho zželelo a místo toho dostal do ruky skvěle vychlazenou vodu. Jistojistě přišla k dobru. Bylo parno a všichni jsme byli zchvácení.

Na řadu přišlo lehké občerstvení, a co nesmělo chybět? Jahodový dort! Všichni víme, že den před tím oslavil Petr své narozeniny. Samozřejmě gratulace, společné dárečky z rukou vedení FK za všechny přítomné, k tomu osázený truhlík na zahradu ateliérku, který má Petr kousek za Prahou. A přišlo na řadu rozkrojení dortu. Jen se po něm zaprášilo. Ale ještě jeden, menší, čekal na Petra jako dáreček a ten si večer odvezl domu. Postupně následovali gratulace od všech, dárečky, přáníčka a focení. Petr dostal luxusní manžetové knoflíčky, pyžamo s nápisem „showman“ k tomu legrační čepičku, klasicky… zásobu čajíčků na dlouhé večery, hrneček s nápisem „Na můj luxusní čajíček“, dárkový koš plný dobrůtek a libůstkek, i nějaké bublinky se objevily… no bylo toho zkrátka hodně.

Ale to už se nám za zády roztápí gril a chystá se „masíčko“. I po tom se zaprášilo a to je dobře. Je vidět, že chutnalo. Mezi tím již panuje volná zábava, relax a také nezávazné focení. Jak to dopadlo? Nu, posuďte sami… nejdřív si na rukách nosil Petr vedení Oficiálního Fanklubu a pak na oplátku hýčkalo vedení „svého Péťu“… a smích byl slyšet po celém kempu.

Ale aby si ze srazu dárečky neodnášel jen Petr, pro každého byla připravena krásná, novotou vonící, podpiskarta ve stejném černobílém grafickém stylu, jako Petrův, právě spuštěný, oficiální web.

Po improvizované autogramiádě jsme nepohrdli kávou, to pro ty, kteří jeli ještě v noci domu, a čajíček pro ostatní. Příjemné povídání do pozdních nočních hodin roztrhlo loučení. Někteří již začínali, bohužel, odjíždět. My vytrvalci jsme zůstali do půlnoci, ale to už byl na odjezdu i Petr…ach jo, tak rychle nám to uteklo!

Všichni jsme se rozloučili a popřáli Petrovi dobrou noc. Spát se nám rozhodně ještě nechtělo. Sezení pod pergolou zvalo na další čaj. Jen co jsme dosedli, začalo pršet jako z konve, ale to nás přesto neodradilo, přikryli jsme si střechu pergoly velkou nepromokavou plachtou a dál klábosili a klábosili… nespavci až do 3h do rána.

A to už byl vážně konec…konec jednoho nádherného slunečného dne.

Děkujeme všem, kteří si udělali čas a přijeli si zpříjemnit jednu červencovou sobotu v zapadlém, přesto příjemném kempu nedaleko řeky Berounky, přivezli Petrovi dárečky, gratulace a dobrou náladu.

Poděkování samozřejmě patří našim tolerantním manželům, protože bez nich by to rozhodně nešlo.

Nemalým podílem se na srazu podílela také firma Melicharovo hodinářství, která nám sponzorovala pohoštění na celý den.
(Melicharovo hodinářství- Praha 9, Vysočanská 20, Praha8- Libeň, Voctářova)

Velký dík patří také zaměstnancům kempu, kteří jsou pro naše setkání vždy tolerantní a moc ochotní.

Bezesporu patří poděkování také Petrovi, který neodmítl a přijel mezi nás.
Děkujeme Petře….

Text: OFPK, o.s.- Lenka V.

Foto: OFPK, Jarda V., Lenka K., Dominik M., Lucka K. a Yvette Z.

P.S  Při nedělní kontrole v ateliérku jsme zjistili, že truhlík již našel své stálé místo za vraty a byl i zalitý.


5 příspěvků do 3. Sraz fanoušků Petra Kotvalda 9.7.2011 – foto

  1. David 14.7.2011 v 20:00

    Velký dík celému realizačnímu teamu!!Byl to úžasný víkend!!!Tak zase za rok…….

  2. Jarda V. 14.7.2011 v 06:32

    Opět se sraz vydařil a jsem rád že jsem mohl pomoci s připravou této akce své manželce .

  3. Jana 14.7.2011 v 01:01

    Ahojky! Byl to moc krásný víkend.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>