Jandová a Kotvald u poroty vyhráli, diváci je ale poslali ven

8.12.2009 17:37 od Lenka V. v Duety, Press/Tisk

Miss ČR 2008 Zuzana Jandová a zpěvák Petr Kotvald v sobotu definitivně opustili pořad Duety… když hvězdy zpívají. Přestože je porota považovala za nejlepší, diváci jim poslali nejméně hlasů.

Zuzana Jandová si už od začátku nedávala velké cíle. Nakonec pár postoupil mezi čtyři nejlepší. „Sešlo se tady hodně dobrých zpěváků, kteří nezpívají profesionálně. Už od začátku zaleželo hodně na sympatiích,“ řekla Zuzka.

S Petrem se nejvíce těšili na swing. K tomu se ale nakonec nedopracovali. V průběhu večera se představili s písní Každá trampota má svou mez, kterou původně zpívá duo Vondráčková-Korn, a poté s písní Bye Bye Love.

„Swing je až někdy v sedmém kole, a tam už se bohužel nedostaneme. Trochu nás to mrzí, protože jsme se na něj těšili. Nedá se ale nic dělat,“ říká modelka, která byla nejvyšší zpěvačkou v celé soutěži.

Už na začátku se spekulovalo, zda bude či nebude nosit na přenosy podpatky. „Na začátku jsem Petra dost šetřila. Na zkoušky jsem nosila botasky, na tiskovce jsem byla v šatech a v balerínách, což je u mě výjimkou, ale na přímé přenosy jsem nosila vždycky podpatky. Ono to není hezké mít třeba ke koktejlkám boty bez podpatku,“ svěřila se rodačka z Karviné.

Oba soutěžící dala dohromady dramaturgie České televize. A zdá se, že to byla šťastná volba. Petr i Zuzka potvrdili, že spolu vycházeli naprosto skvěle. „My jsme oba stejně dominantní. Akorát Petr je starší a zkušenější a já jsem mladší a hodnější. To však neznamená, že jsem mu do zpívání nemluvila. Ba naopak. Nedá se ale říct, že by mě úplně ve všem poslechl,“ prozradila Zuzka se smíchem.

Autor / zdroj: Korzo


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>