Duety: Miss Jandová s bramborovou korunkou

6.12.2009 18:56 od Lenka V. v Duety, Press/Tisk

Za vzhled a projev získala Zuzana Jandová zlatou korunku už před rokem. Ve zpěvu už tak silná není a v soutěži Duety… když hvězdy zpívají dosáhla ,,pouze,, na čtvrté místo.

Zuzana Jandová + Petr Kotvald: Každá trampota má svou mez

Proti zpěvu Zuzany Jandové se toho zas až tolik říci nedá. Samozřejmě to není profi zpěv, ale tak nezpíval v této soutěži nikdo. Co by ale Zuzana mohla prodat lépe, je výraz. Když se zpívá bolestivá píseň o rozchodu dvou lidí, není na místě žádné culení a házení úsměvů na pěveckého partnera. A i když je to píseň o naději do budoucna, tak závěrečné klišé, kdy se oba pěvci chytli za ruce a otočili hlavu stejným směrem ”vstříc zářné budoucnosti a sociálním jistotám”, působilo neskutečně lacině, jak z budovatelského plakátu.

Průměr z hodnocení poroty: 8,75/10

Mé hodnocení: 7/10

Zuzana Jandová + Petr Kotvald: Bye Bye, Love

Tato píseň je sice také o rozchodu, jako předchozí píseň této dvojice, ale tentokrát je pojatá velmi vesele. S úsměvem na tváři, s nadhledem a obrovskou dávkou ironie v ní člověk vítá samotu a prázdnotu a loučí se se štěstím a láskou. V tomto případě byly úsměvy na místě. Podání bylo vynikající a zábavné, Zuzana s Petrem to zazpívali chytlavě a jejich hlasy se krásně pojily dohromady. Celkově velmi komplexní výkon.

Hodnocení poroty: 8,5/10

Mé hodnocení: 9,5/10

Více v článku:
http://www.zenyprozeny.cz/art/1792–duety-miss-jandova-s-bramborovou-korunkou/


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>