Polonahé Petře Hřebíčkové v posteli zpíval Kotvald: Zírala jsem jako blázen!

24.8.2020 22:27 od Lenka V. v Press/Tisk

Zase ji svlékli a polonahou »přikovali« mezi lůžkoviny. Tentokrát si milostné scény Petra Hřebíčková (40) zkusila s Karlem Zimou (48) v komedii Štěstí je krásná věc. Aby toho nebylo málo, asistoval jim u toho Petr Kotvald (61).

Jediné, co dělilo jejich skoro nahá těla, byl úzký pruh látky a snad i spodní prádlo. Hřebíčková se Zimou se u toho ale královsky bavili. Filmování téhle milostné scény bylo totiž přeci jen v něčem jiné. Zatímco oni dva leželi v hotelovém pokoji na posteli, před nimi hýbal boky a zpíval Petr Kotvald. A to hit, který se svého času v roce 2011 vkradl do hlav všem, kteří si alespoň občas zapnuli rádio.

!Je to fajn, jsou na mě strašně hodní, herci pěkní a je to vtipný,” pochvaloval si. „Předtím jsem byl trošku nervózní, neuměl jsem si to představit,“ dodal. A to ještě netušil, že Hřebíčková je jeho fanynka.

„On byl strašně fajn a profesionální, zírala jsem na to jako blázen. Byl to samozřejmě bizár. Nemusela jsem hrát, že se směju. Jako sedmiletá holčička jsem měla samozřejmě doma Hložka s Kotvaldem. A teď mi tu zpíval do postele, kdo to zažije,“ vtipkovala Petra. Štěstí je krásná věc vejde do kin už tento týden 27. srpna.