Petr Kotvald oslavil LX v perfektní koncertní atmosféře

27.10.2019 23:46 od Lenka V. v Koncerty, Press/Tisk

Pod názvem LX slaví své kulatiny koncertní šňůrou populární zpěvák a tanečník Petr Kotvald, který se předposlední říjnový čtvrtek s trojicí muzikantů, dvěma tanečnicemi a dvěma vokalistkami zastavil v Městském společenském domě v Kolíně.

Sál zaplnily především dámy a ženy všech věkových kategorií, které hned od první písničky a zároveň jednoho z největších hitů Je v tahu vytvořily perfektní atmosféru, dvě z nich dokonce začaly na svých místech okamžitě tančit.

„Pro mě jsou osudové roky s devítkou na konci, v roce 1989 vznikly písničky Gejzír či Milujem se čím dál víc, o deset let později pak Dej nám sex či Plačky,“ shrnul jubilant, který se v perfektním nasvícení a ozvučení prošel celou svou novodobou hudební kariérou tak, jak ji shrnul gramofonový komplet pojmenovaný EXXXclusive obsahující padesát hitů a jedenáct novinek.

Na skladbu Brejle došlo i na všech židlích připravené papírové brýle, které si přítomní nasadili na oči a samozřejmě zpívali společně s interpretem. Na finálovou skladbu, další velký hit Mumuland, už stál a tančil celý sál, který si vytleskal ještě přídavek v podobě znovu opakované jubilejní písničky Šedesát. Končilo se samozřejmě autogramiádou a společným focením.

Zdroj: Kolínský deník