Na Příbram Food festivalu zazpívá Petr Kotvald

23.5.2018 01:34 od Lenka V. v Koncerty

Letošní druhý ročník Příbram Food Festivalu bude spojen i s hudbou. Mimo ochutnávání různých pokrmů si mohou návštěvníci dojít 3. června poslechnout zpěváka, který má na svém kontě několik hitů. Je jím Petr Kotvald.

1

Agentura VDN promo, která Food Festival pořádá, již při oznámení akce slibovala i hudební vystoupení. A to také dodržela. Na festival totiž dorazí Petr Kotvald, jehož hit Holky z naší školy, který nazpíval se Stanislavem Hložkem, zná snad úplně každý. Právě tato písnička se stala nejprodávanější nahrávkou všech dob. ,,Hledali jsme někoho, kdo v Příbrami dlouhou dobu nebyl. Vzhledem k tomu, že v posledních letech se s hudebními akcemi v našem městě roztrhl pytel, nebylo to snadné. Nakonec jsme vybrali Petra Kotvalda, jehož největší hity znají jak mladá, tak i starší generace, které na něj tancovala na diskotékách,“ vysvětlila Jitka Doubravová.

Příbram Food Festivalu se zúčastní třináct restaurací, které budou bojovat o titul nejlepší restaurace Příbram Food Festivalu 2018. Mimo toho se můžete těšit na doprovodný program pro děti, ukázku vykrajování z ovoce a zeleniny, analýzu tělesných hodnot a dalších aktivit.

Vstupenky jsou v předprodeji v Taste Coffee Příbram, v Pizzařství Příbram, na recepci hotelu Belvedere, v kavárně Upekla, ve Statku Svaté Pole, nebo v Coffee now na Dobříši. Vstupné je 50 Kč, pro děti do deseti let zdarma. Akce se koná 3.6. na Dvořákově nábřeží v Příbrami od 10 hodin.