V Litoměřicích se bude z Vánoc radovat Petr Kotvald

18.12.2017 03:26 od Lenka V. v Koncerty, Press/Tisk

O tom, že už jsou Vánoce opravdu na dohled, přijede posluchače do velkého sálu Domu kultury v Litoměřicích přesvědčit populární český zpěvák Petr Kotvald. Koncert, nesoucí název Vánoce hrajou glórijá, začíná v úterý 19. prosince v 19.00 hodin.

Píseň Vánoce hrajou glórijá je oblíbena hlavně v rozhlase a je jednou z mnoha, které v představovaném adventním programu zazní. Určitě nebudou chybět skladby Vánoce přicházejí, Jingle Bells, Zář vánoc, Půlnoční a mnohé další.

Diváci budou svědky výjimečného vánočního koncertu Petra Kotvalda, jenž během své kariéry pravidelně nabízel a nabízí posluchačům nezapomenutelné hity, ale dokázal si vytvořit i nádherný repertoár nabitý vánoční atmosférou. O hudební doprovod se postarají skupina Trik a komorní orchestr, složený z členů význačných hudebních těles za podpory dětského pěveckého sboru z Litoměřic.

Poslední vstupenky, které se stále dají rezervovat na www.mkz-ltm.cz, stojí 320 korun. Těšit se můžete nejen na Petra Kotvalda, ale i na Litoměřický pěvecký sbor, Alenu Grillovou – klavír, Petra Dvorského – kontrabas, Smyčcové kvarteto P. K., Tomáše Valáška – kytary, panova flétna a kapelu Trik.

Fotka uživatele Dominik Mádl.