Máme rádi Česko

5.5.2017 01:26 od Lenka V. v Televize

Kolik toho o Česku vědí osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého šoubyznysu? To se opět ukáže v dalších premiérových kolech televizní show FTV Prima Máme rádi Česko.

V zábavné vědomostní show spolu soupeří dva týmy složené ze tří známých osobností a jednoho kapitána. Členové týmů se vždy po dílu střídají, kapitáni však zůstávají stále stejní. Jsou to moderátor a herečtí kolegové Jakub Prachař a nově Jan Dolanský. Kapitánům bude z postu moderátora opět sekundovat Libor Bouček.

Každou sobotu večer ve 20.15 na Primě budou soupeři, ale i diváci doma u tv obrazek, prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé!

A z jakých oblastí pocházejí všetečné otázky a úkoly? Soutěžící budou muset pátrat ve znalostech z historie, zeměpisu, kultury, sportu, filmové i hudební branže, ale i všeobecného přehledu. Čeká je například poznávání filmových nebo hudebních ukázek, rozkrývání identity známých českých osobností, kreslení na průsvitnou tabuli, umísťování zeměpisných pojmů na slepou mapu, kolo štěstí se zajímavými informacemi o průměrném Čechovi a pochopitelně také hodně muziky. O tu se postará kapela Boom!Band J. Dvořáka, která bude soutěž po celou dobu doprovázet.

Na vítězný tým, který během večera porazí soupeře v počtu získaných bodů, čeká odměna v podobě ceny typické pro českou kulturu.

Dívejte se proto v sobotu 13. května na Televizi Prima od 20:20hodin. V červeném týmu, společně s Ivankou Korolovou a Leonou Machálkovou, bude soutěžit Petr Kotvald. A jak to dopadne? Nezapomeňte si pustit pořad Máme rádi Česko.


Foto: Facebook Petr Kotvald – oficiální stránka