Reprezentační ples města Pardubic již za pár dní

25.3.2017 00:49 od Lenka V. v Plesy

Vrcholem pardubické plesové sezóny a pravděpodobně i jejím posledním plesem se v sobotu 1. dubna 2017 stane Reprezentační ples města Pardubic, který odstartuje v 19 hodin.

Průvodcem celého večera bude charismatický legendární televizní a rozhlasový moderátor Alexander Hemala, k poslechu ale především k tanci zahrají Pirate Swing Band s frontmanem Jiřím Ševčíkem. Návštěvníky plesu zcela jistě roztančí hlavní host Petr Kotvald se svými tanečníky. Během večera vás také potěší a pobaví baletní vystoupení ZUŠ Havlíčkova, taneční akrobacie nebo barmanská show.

„Jsem rád, že i letos proběhne Reprezentační ples města Pardubic v překrásných prostorách Východočeského divadla Pardubice. Věřím, že díky dobře sestavenému programu, úžasnému prostředí i skvělé akustice se bude městský ples patřit k tomu nejlepšímu v letošní pardubické plesové sezóně,“ říká s nadšením primátor Martin Charvát. „Vzhledem k tomu, že ples je v podstatě jediná reprezentační akce města určená pro veřejnost, rozhodli jsme se i letos v rámci plesu předat ocenění města, která na konci minulého roku významným osobnostem města udělilo zastupitelstvo města,“ vysvětluje Martin Charvát, který dodává, že na plese jsou ale nejdůležitější návštěvníci a proto všechny srdečně zve.

Vstupenky na Reprezentační ples města Pardubic je možné zakoupit v předprodeji Východočeského divadla Pardubice on-line ZDE.