Tvoje tvář má známý hlas je tu!

25.3.2017 09:10 od Lenka V. v Televize

Už pátý díl fenomenální a divoké show Tvoje tvář má známý hlas je tu! V neděli večer nenechají jednotlivá vystoupení soutěžících nikoho v klidu. Co všechno vás v tomto díle čeká? Tady je lehké navnazení!

Jedna z nejkrásnějších účastnic Tvojí tváře – Markéta Konvičková rozpálí nejen porotu ve studiu a samotného choreografa Yemiho A.D., ale také diváky u televizních obrazovek. Jako svůdná Christina Aquilera to s tanečníky rozbalí tak, až mnozí zůstanou stát s otevřenou pusou!

Na Aleše Hámu čeká nelehký úkol, a to ztvárnění zpěváka Petra Kotvalda s jeho nezapomenutelným hitem Mumuland. Refrén písně si zpívali lidé napříč všemi generacemi, a nyní na tento hit můžete zavzpomínat z pohodlí svého domova.

I ostatní soutěžící čekají proměny v ikony české i světové hudební scény. Těšit se tak můžete na Milana Peroutku jako Erica Claptona, Adélu Gondíkovou jako Falco, Martin Dejdar se představí jako Billy Mack. Zapomenout nesmíme ani na Ondřeje Rumla, který se v neděli večer převtělí do George Michaela. Tatiana Vilhelmová to rozjede jako Sex Pistols a Martha Issová jako Duffy

Na velkolepou show Tvoje tvář má známý hlas se nezpomeňte dívat již tuto neděli od 20:20 na Nově!