V únoru se ve Vodňanech koná XIV. společenský zdravotnický ples

1.2.2017 11:50 od Lenka V. v Plesy

Myšlenka obnovit tradici zdravotnického plesu ve Vodňanech vznikla na silvestrovské oslavě v roce 2001, při které se každoročně v místní restauraci schází zdravotničtí pracovníci a jejich přátelé. Poslední zdravotnický ples se ve Vodňanech konal naposledy přibližně před 30 lety. Po revoluci byla tradice přerušena a obnovena byla až v roce 2003 díky nadšenému týmu vodňanských zdravotnických pracovníků a jejich přátel.

Důvodem pro obnovení této tradice byl zejména nedostatek společenského a kulturního vyžití ve městě Vodňany v průběhu zdejší tuhé zimy. Neopomenutelným a možná nejpodstatnějším důvodem však byl také neúprosný tlak a neutichající prosby jedné nejmenované dámy ke svému choti spočívající v přání, aby zajistil, že bude mít více příležitostí, kde předvádět své nové společenské šaty…za rok, resp. dva roky na to se konal první společenský zdravotnický ples.

Přijďte se podívat i Vy, jste srdečně zváni!

PROGRAM:

Večerem provází moderátor rádia Impuls Ivo Apfel

Welcome drink

K tanci i k poslechu hraje kapela HAPPY BAND

předtančení – Standardní + latinsko-americké tance – Viktor Houdek, Tereza Večerková

ukázka akrobatického rock-rollu

Host večera – PETR KOTVALD A BÁRBÝ dance company (40ti minutové vystoupení)

od 1:30 DISCO – Ivo Apfel

SUSHI BAR – Jan Hajný, držitel zlaté medaile z kuchařské světové olympiády, odborník v oblasti kuchařské artistiky, specialista na sushi live, food styling

mobilní coctailový catering – Ondřej Cempírek + kol., odborníci na míchané nápoje

Bohatá tombola

 

Hezkou zábavu… :)