Kotvald se v Dubí potil jako brankář, po vystoupení zdobil podpisem poprsí

2.9.2016 06:41 od Lenka V. v Fotogalerie, Press/Tisk

Za hlavní tribunou fotbalového stadionu Rudolfovy huti v Dubí – Bystřici kdysi stával hokejbalový stánek. V místech, kde se před lety v brankovišti potili brankáři, si „užíval“ srpnovou výheň zpěvák Petr Kotvald. Právě tam totiž pořadatelé Dubských slavností postavili pódium pro vystupující umělce, interperet mnoha slavných hitů ale přesto podal výborný výkon, což ocenil i dubský starosta Petr Pípal. „Bylo to nejlepší vystoupení na našich slavnostech!“ řekl bez skrupulí.

„Ze začátku to bylo náročné a trvalo mi, než jsem se tím prokousal, pak už jsem to ale překonal a bylo to v pohodě,“ usmíval se Kotvald, který zazpíval početnému publiku nejen známé písně Milujem se čím dál víc, Gejzír, Plačky, Je v tahu a další, ale i zbrusu nové songy ze svého alba EXXXclusive. Nejvíce showman se stále klukovským výrazem v obličeji publikum rozparádil při Mumulandu, který pro velký úspěch zopakoval. „Byl báječný, tak jako vždy,“ řekla na Kotvaldovu adresu Lenka Černá z Dubí.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petr Kotvald v Dubí 27.8.2016

 

Pod Krušné hory milovník kvalitního spánku přijel se svou rodinou, manželka Hana ho totiž dlouhá léta doprovází jako tanečnice, dcera Viktorie je jedna ze dvou backvokalistek. Po skončení více než hodinového koncertu, při němž měl za zády kapelu Trik, se ochotně podepisoval svým příznivcům. Nezaskočila ho ani jedna z fanynek, která zatoužila Kotvaldovým podpisem ozdobit své mohutné poprsí. Něco podobného není u fanynkami obletovaného Kotvalda výjimkou. „Při koncertu v Bílině na nás létaly dámské kalhotky a podprsenka,“ zaculil se při vzpomínce na nevšední zážitek.

Kotvaldovo vystoupení v rámci Dubských slavnosti si užili i členové jeho Fanklubu. „Někteří z nás přijeli z Prahy, dokonce tu byla holčina z Brna,“ překvapila Lenka Viktorová, která za svým oblíbencem dorazila z nedalekého Mostu.

Zpěvák s nezaměnitelným stylem je na sólové kariéře již 30 let. „Budu zpívat tak dlouho, dokud mě na jevišti budou chtít lidé vidět. A samozřjemě dokud to bude bavit a naplňovat mě. Zatím mě to pořád moc baví!“ hlásí rodák ze Žatce, který od poloviny devadesátých let bydlí v Řeporyjích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Teplický deník

Autor a foto: František Bílek