ZÁVIDÍTE? Petr Kotvald má už 19 let stejného kadeřníka! Neuhádnete, jak často k němu chodí

28.6.2016 02:47 od Lenka V. v Fotogalerie, Press/Tisk

Zpěvák Petr Kotvald přišel zazpívat do vlasového studia v centru Prahy a stihl při tom prozradit, jak moc se o sebe vlastně stará. Ženy nejspíš budou blednout závistí…

V osmdesátých letech byl hvězdou první velikosti. Ani nyní ale Petr Kotvald (56) nezahálí a zpívá jako o život. A to i se svojí krásnou dcerou Viktorií. Ve středu spolu vystoupili na křtu ve vlasovém studiu, kam zpěvák chodí už neuvěřitelných 19 let.

„Mohlo by se zdát, že když mám krátké vlasy, tak není tak nutné chodit ke kadeřníkovi často, ale opak je pravdou. Myslím, že za posledních 14 dní jsem byl u holiče třikrát. Je to dané tím, co zrovna máte na hlavě, a já mám momentálně hodně krátký střih. A to je nejnáročnější na údržbu, to vám řekne každý kadeřník,“ prozradil Kotvald.

Návštěvu kadeřníka už si zpěvák navíc umí užívat podobně jako ženy. „Už jsem se v kadeřnictví naučil relaxovat, zpočátku jsem s tím měl ale problém. Je to taková očista. Mě baví, když se o mě někdo postará, protože těch momentů během dne tolik není,“ říká s úsměvem Kotvald, který v červenci oslaví své 57. narozeniny.

Zdroj: prask.nova.cz