Petr Kotvald měl autonehodu! Ve vesnici kousek za Prahou se střetl s jiným vozem

12.5.2016 20:46 od Lenka V. v Fotogalerie, Press/Tisk

To musel být nervák! Ve středu večer si zpěvák Petr Kotvald (56) prožil pěkně vyhrocené chvilky stresu. V obci Křenice se mu totiž stala nepříjemná autonehoda, při které si zničil předek svého bílého citroënu. Naštěstí se ale nikomu nic nestalo.

Malá obec Křenice se ve středu večer rozezněla nepříjemně znějící ránou. Stala se totiž autonehoda. Bílý citroën zpěváka Petra Kotvalda se čelně srazil s jiným vozidlem. I když měl vůz zpěváka sešrotovaný předek, naštěstí se nikomu nic nestalo.

Když přijela odtahová služba a policie, zpěvák celou situaci řešil v naprostém klidu a nevypadal nijak otřeseně. Při pohledu na přední kapotu auta je však jasné, že do sebe auta pouze neťukla, ale jednalo se o pořádnou šlupku.

„Mohu potvrdit, že dopravní policisté vyjížděli ve středu krátce před osmou hodinou večer k dopravní nehodě, při níž došlo ke srážce vozidel Škoda Citigo a Citroën C5. Dechová zkouška u obou řidičů byla negativní a nedošlo ani ke zranění. Řidiči se dohodli mezi sebou, takže policie viníka nezjišťuje,“uvedl středočeský policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Zdroj: Blesk.cz