Dívejte se!!!!

21.3.2016 20:26 od Lenka V. v Nezařazené

Pavel Cmíral. Tak tohle jméno nemusíme, fanouškům Petra Kotvalda, rozhodně představovat!. Pavel Cmíral není jen vynikajicím textařem, ale i scénáristou.

Jeho dalším počinem na kontě je nový večerníček pro děti s názvem Povídání o mamince a tatínkovi. Ten začne Česká televize vysílat od středy 23.3. v 18,45 na ČT2 a dětském kanále Déčko.

Loutkový sedmidílný a rodinný Večerníček o tom, co je třeba, aby přišla na svět nová pořádná rodina!

Potěší nás, podíváte-li se na něj a dáte vědět nám – a třeba i České televizi – jak se Vám kapku nekonvenční příběhy ze současnosti líbily!

Díky,

Pavel Cmíral, výtvarnice a režisérka Kristina Dufková a studio Anima

 

Než se narodíme, rozhlížíme se po světě, kde nám bude nejlíp. To je první věta seriálu a já měl to štěstí, že jsem si vybral rodiče, se kterými jsem prožil fantastické dětství, i roky poté… A tak jsem se snažil hrdinovi Tondovi dopřát báječné rodiče, a nevšední prarodiče a ještě překvapivější a stejně dobré sousedy. Chtěl jsem říct nám všem, že největší poklad rodiny je láska, kterou si mezi sebou dáváme a společně si ji hlídáme a hýčkáme. Ta naše seriálová rodina se těší i na další přírůstky – a to je náš další vzkaz: Milujme se a množme se. A pozor, chovejme se tak, aby ti, co se mají narodit, si při rozhlížení po světě vybrali za mámu a tátu právě nás!