Hostem karvinského plesu byl zpěvák Petr Kotvald

18.1.2016 23:04 od Lenka V. v Plesy, Video

Teď vás na chvíli zavedeme do karvinského Obecního domu Družba, kde se 15.ledna konala první taneční zábava letošní sezóny. Šlo o reprezentační ples města, na kterém nechybělo pestré taneční menu. Návštěvníky roztančil i hlavní host večera, zpěvák Petr Kotvald.

Karvinský Obecní dům Družba zažil v pátek 15.ledna Reprezentační ples města Karviné, který opět nabídl vše, co se od společenské zábavy tohoto typu čeká. Pro návštěvníky byla připravena bohatá tombola, raut, zajímavý doprovodný program a hlavně pestré taneční menu. Organizaci plesu měl tradičně na starosti kolektiv zaměstnanců městského domu kultury a připravují ho celý rok dopředu. Pečlivě vybírají nejen vystupující hosty, ale i dekorace a motiv plesu.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Olga Humplíková, ředitelka MěDK: “Už když jsme připravovali loňský ples, tak jsme věděli, že letošní bude v duchu zimního království, ta výzdoba a myslím, že se povedla.”

Hlavní hostem reprezentačního plesu byl zpěvák Petr Kotvald, který návštěvníky potěšil hlavně dávnými hity. Po svém vystoupení se zpěvák nechal slyšet, že plesy má rád hlavně z jeviště a to kvůli tomu, že prý neumí tančit.

Petr Kotvald, zpěvák: “Pro mě standardy a latina, to je vzdálená vesnice, do rytmu bych to nějak dal, ale rozhodně na Starsdance nejsem.”

Společenský ples města se tedy letos opět vydařil, spokojenost a dobrá atmosféra vládla v obecním domě družba až do brzkých ranních hodin.

 

Moravskoslezská regionální televize Polar připravila reportáž z tohoto večera. Video o plese na stopáži 8:18 – 9:55 minut.