Dnešní on-line rozhovor se skupinou Armosphere

22.9.2015 23:34 od Lenka V. v Nezařazené

Členové skupiny Artmosphere dnes odpovídali na dotazy čtenářů v on-line rozhovoru.

Martin Blažek, Michal Walter, Vít Blažek a Milan Chlup. To jest složení kapely Artmosphere. V pozměněné sestavě tito pánové vystupují také na live a vánočních koncertech s Petrem Kotvaldem.

A vy si můžete celý rozhovor přečíst právě teď.

DOTAZ: Jakou cítíte konkurenci v kapele Flat Fly, dostávají se teď dost na slunce… A přeci jen, co si budeme nalhávat, jsou to šikovní chlapci a děvčata… :D  

ODPOVĚĎ: Ahoj Radku, my většinou hrajeme ve večerních hodinách..:-)

DOTAZ: Zdravím kluci, již několikrát jsem vás viděla hrát s Petrem Kotvaldem. Jak jste se k této spolupráci dostali?

ODPOVĚĎ: Ahoj Lenko, spolupráce s Petrem Kotvaldem vznikla na doporučení našeho váženého dvorního zvukaře Jirky Hájka, který se s Petrem zná velice dobře a dlouho.

DOTAZ: Jak dlouho vaše kapela hraje v této sestavě? Kde jste se potkali?

ODPOVĚĎ: Ahoj Lenko, v současné sestavě Michal, Martin, Víťa a Míla hrajeme přibližně 2 roky. Všichni se navzájem známe z různých projektů už dlouho.

DOTAZ: Ahoj kluci, na vaše koncerty chodím moc ráda. Můžete říct, jak dlouho spolu hrajete a jak jste se dali dohromady?

ODPOVĚĎ: Ahoj Aleno, moc děkujeme za přízeň! Kapela funguje cca 4 roky. Spojilo nás podobné hudební cítění a chuť hrát..:-)

DOTAZ: Máte svoje písničky, nebo převzaté? A pokud svoje, kdo z vás se na nich a jak podílí?

ODPOVĚĎ: Ahoj Mirku, hrajeme pouze vlastní písně. Na písních se podílí celá kapela a autorem většiny písni je Martin..;-)

DOTAZ: Zajímalo by mě, jestli se shodnete na tom, co budete hrát. Připadá mi vaše muzika taková hodně netradiční. Jak jste k ní přišli?

ODPOVĚĎ: Ahoj Pavle, možná díky tomu, že jsme schopni se tolerovat a shodnout, vzniká právě taková „netradiční“ hudba. Vychází z našich pocitů a emocí, které se v písních snažíme reflektovat…zdravíme!

DOTAZ: Dobrý den, zajímá mě, ale zřejmě i naše čtenáře, jaké máte ambice do budoucna. Co připravujete kromě nového klipu? Také vím, že máte novou manažerku, takže se dá očekávat, že se posunete dopředu. Jak to vidíte vy?

ODPOVĚĎ: Dobrý den, našim cílem je dělat kvalitní hudbu a po svém. Makáme na nových písních a příští rok vydáme novou desku. Aktuálně nás čekají koncerty + křty právě Vámi zmiňovaného klipu k nejnovější písni Červenej nos, které proběhnou 3.10. v Lysé nad Labem a 7.10. v Praze. Už to, že máme novou manažerku je posun dopředu…:-)

DOTAZ: Kam jste se kluci dostali nejdál? Myslím tím zeměpisně. Jestli jste už byli se svojí muzikou za hranicema.

ODPOVĚĎ: Ahoj Honzo, máme okolo 2 tisíc příznivců ze zahraničí na serveru numberonemusic.com :-) Jinak fyzicky jsme byli nejdál na Moravě…:-) zdravíme!

DOTAZ: Vím, že s vámi hraje Michal Walter, který ještě nedávno hrál (nevím, jestli to ještě paltí) s Crossbandem. Necítíte v nich konkurenci? Nebo spíš by se dalo říct, jestli oni necítí konkurenci ve vás…

ODPOVĚĎ: Ahoj Miloši, mimo Michala v Crossbandu působí dokonce i Martin. Vzhledem k žánrové rozdílnosti obou kapel je otázka konkurence bezpředmětná. Každá z kapel si žije vlastním životem a navzájem se respektujeme…:-) ahoj

DOTAZ: Plánujete, že se budete muzikou živit? A jak jste se dostali k takovému zvukaři, jakým je Jirka Hájek, který zvučil i Gotta???

ODPOVĚĎ: Ahoj Mirku, hudbou se již živíme, někdo více někdo méně…:-) Michal je vnuk Jirky Hájka, který má k naší hudbě velmi blízko. Jsme mu velice vděční za jeho podporu. Ahoj

DOTAZ: Jste i mimo muziku kamarádi? Já měl kapelu a tam jsme hráli akorát za peníze a nikdy jsme se nestýkali mimo. Ani naše partnerky. jak je to u vás?

ODPOVĚĎ: Ahoj Aleši, naše kapela je postavená hlavně na přátelství, které má přesah i mimo kapelu..;-) ahoj