Chcete vyhrát vstupenky na skutečský koncert Petra Kotvalda?

26.11.2014 20:16 od Lenka V. v Nezařazené

Zpěvák popu, balad i šansonů a interpret tanečních hitů – Petr Kotvald (1959) má na svém kontě už neuvěřitelných více než 3 500 koncertů. Profesi zpěváka se věnuje už 37 let.

Absolvent elektrotechnické průmyslovky začínal se skupinou Scarabeus, v letech 1977 – 1979 soutěžil na jihlavském festivalu Mladá píseň, na Děčínské kotvě vyzpíval v roce 1980 druhé místo. Základy pohybové průpravy získal u choreografky Věry Veselé, vedoucí chrudimského tanečního studia. 

Od roku 1981 se stali Hložek s Kotvaldem členy orchestru Karla Vágnera a po boku Hany Zagorové si rychle získali popularitu. Svoji sólovou dráhu započal Petr Kotvald v roce 1986. 

Sotva by se našel jiný český zpěvák, který by současně interpretoval písně od Kate Bush a Charlse Aznavoura, Carole King a Stinga. Z této nostalgie vzešlo album Pan zpěvák s písněmi od Charlese Chaplina, George Gerschwina, Jaquese Brela, Tima hardina, ale i Stevieho Wondera, Fredieho Mercuryho a Eltona Johna. 

Na koncertě v Kulturním klubu Skuteč 4. prosince uslyšíte takové hity jako S Tebou, nebo Milujem se čím dál víc, ale zazní také písně od Stinga či Fredyho Mercuryho. Do atmosféry blížících se svátků se naladíme při vánočních písních i tradicionálech. Při nich protagonistu večera doprovodí domácí Dětský pěvecký sbor Cantando. 

Srdečně vás na koncert sympatického zpěváka s nezaměnitelným stylem zveme a slibujeme výjimečný zážitek.

Chcete vyhrát vstupenky na skutečský koncert Petra Kotvalda?

Hraje se o šest lístků, zapojte se do soutěže! Stačí, když napíšete správnou odpověď na otázku a do nedělního poledne ji pošlete na adresu chrudimsky@denik.cz. Do předmětu napište „Kotvald“ a nezapomeňte připojit své telefonní číslo.

Ptáme se: Jak se jmenuje choreografka, u které se Petr Kotval učil základům pohybové průpravy?

Zdroj: Chrudimský deník