„Bílinské 80´tky“

27.2.2014 10:43 od Lenka V. v Koncerty

Fanoušci Petra Kotvalda se mají nač těšit! Začátkem měsíce března, konkrétně 7.3.,  to vypukne! A ptáte se co? Velký a jedinečný samostatný koncert Petra v Bílině.

A nač se můžete těšit? Na 90 minut jenom Petra Kotvalda, skupiny Trik band a Bárbý dance company. Určitě si jej nenechte ujít! Zazní písničky nezapomenutelné, dávno minulé i současné. Přijďte se vrátit o pár let zpět, připomenout si velké hity, na které “padl prach“, zatancovat si a na autogramiádě si nechat podepsat cokoliv, třeba LP desky a CD.

Po koncertě následuje velká diskotéka hitů z 80tých let.

Koncertní hudebně-taneční show největších hitů neúnavného tvůrce jedinečného osobitého diskotékového stylu, opakovaného držitele titulů Diskoslavík a stříbrný slavík, jehož nezapomenutelné songy, jsou stále rotujícími ve většině rádií a rozhodně rozproudí zábavu publika. Je v tahu, Gejzír , Kdekdo je dál (1988), Milujem se čím dál víc (1989), Dej nám sex a Plačky (2000), Mumuland (2001) nebo Marilyn (2004) Hully Gully (2011)…

Vstupné: 200,- Kč na místě; 150,- Kč v předprodeji; vstupné 120,- Kč pro ty, kteří přijdou se zakoupenou vstupenkou z koncertu Petera Nagyho.

Rezervace vstupenek ZDE


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>