17. Reprezentační ples Města Chebu

7.11.2013 08:50 od Lenka V. v Plesy

17. Reprezentační ples Města Chebu  Action Bál  30. listopdu 2013

Letošní reprezentační ples města nabídne neméně atraktivní program jako v loňském roce, kdy se jeho dramaturgie oproti předchozím letům od základů změnila. Na pódiu hlavního sálu bude letos k vidění Helena Vondráčková, Miroslav Žbirka, Jiří Korn, Václav Neckář, Tereza Kerndlová, Petr Kotvald nebo písničky z muzikálu Děti ráje. Předprodej vstupenek, k sezení na bočních sálech za 390,- korun a ke stání za 290,- korun, byl zahájen v pátek 1. listopadu v 15 hodin. Rezervace a nákup vstupenek přes internet je možný od 2. listopadu. 

V pořadí 17. reprezentační ples města se uskuteční v sobotu 30. listopadu od 20 hodin v prostorách Kulturního centra Svoboda. Jeho program bude probíhat současně na čtyřech scénách – vedle již zmíněného hlavního sálu také ve venkovním stanu, klubových prostorách a v kavárně. „Ve venkovním stanu postupně zahrají skupiny Clou, Eddie Stoilow, Žlutý pes a Turbo. Diskotéka v klubu bude v režii Martina Hrdinky, v kavárně bude hrát cimbálová muzika,“ doplnil Radek Potužník z agentury Praha Production Servis, která ples ve spolupráci s městem připravuje.

ZAČÁTEK ve 20:00, VSTUPNÉ: sezení boční sály 390,- Kč, stání 290,- Kč

Kvůli předpokládanému velkému zájmu bude počet vstupenek na osobu omezen na 4 kusy,“ vysvětlil manažer Kulturního centra Svoboda Vladimír Keblůšek. „K dispozici bude přes 600 vstupenek. Místa na hlavním sále jsou určena pro významné hosty a partnery města. Pokud nedojde k jejich obsazení do 22. listopadu, budou i tato místa nabídnuta k dalšímu prodeji.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>