Již tuto sobotu Ples severočeských patriotů v Ústí nad Labem

31.1.2013 15:08 od Lenka V. v Plesy, Press/Tisk

Na Ples severočeských patriotů už zbývá jen 50 lístků. Pouhý týden stačil k tomu, aby plesu chtivé publikum skoupilo všechny vstupenky na 4. ples severočeských patriotů.

Na akci v duchu agenta Jamese Bonda, kterou v sobotu 2. února od 20.00 pobaví Hana Zagorová, příležitostně a spíše výjimečně spolu s duem Hložek a Kotvald, s nímž v 80. letech nazpívala několik hitů. 

„Ano, místa k sezení jsou vyprodána do všech prostor domu kultury. Ale nezoufejte. Abychom vyhověli velkému zájmu, ještě jsme dali do prodeje padesát vstupenek bez místa, ke stání,“ řekl včera Libor Zajíček z agentury Crazy Production. Ta také ples již čtvrtým rokem na stejném místě, v DK Ústí, pořádá. 

Vstupenky jsou k mání za 350 korun v 1. patře OC Forum v Ústí. A to konkrétně v prodejně Janette denně v čase od 9.00 do 21.00 hodin. 

„Je však třeba dodržet na největším ústeckém plese sezony společenskou úroveň. Proto je pro návštěvníky nezbytné dodržet dress code; muži musí přijít v tmavém obleku s bílou košilí a s kravatou,“ upozornil Libor Zajíček, zakladatel plesu. Těší se na všechny interprety, i na Jiřího Korna, Xindla X, duo Těžkej Pokondr, Ilonu Machálkovou a Petra Bendeho.

Zdroj: Mostecký deník