Strašák? Ne, to je Petr Kotvald s kšandami napůl žerdi!

21.10.2012 18:49 od Lenka V. v Fotogalerie, Press/Tisk

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show Petra Kotvalda, kterého představil jako oblíbeného zpěváka. Zaujala ho jeho image.

 „Ty spuštěné kšandy jsou módní záležitost? Mně by tohle asi neslušelo…“ popřemýšlel Kraus. Půjčil si od zpěváka extravagantní výrazné brýle. „Ty jsou dioptrické? Asi jo. Hned vidím lépe… A ty vaše boty! Ty bílý podrážky! To je něco. To já bych měl za den po bělobě. A ty hodinky! Hodinky asi nic moc, ale ten řemen, ten je jako bejk,“ komentoval Kraus Petra Kotvalda. 

Petr přiznal, že i po létech sólové kariéry ho někteří lidi stále vidí u Hanky Zagorové a Standy Hložka… Anebo že se mu stále ještě stává, že na něj někdo na ulici zavolá: „Ahoj, Hložku!“ „No, nedivte se, vy spíš vypadáte jako Hložek,“ rýpnul si Kraus. Petr zavzpomínal, že období se Standou Hložkem bylo slavné, probrali s moderátorem největší hity: „To byly Holky ze školky a mně osobně se nejvíc líbila Bílá královna, to byla smysluplně napsaná píseň pro nás dva,“ vyprávěl Petr. A probrali spolu také Petrův hit Mumuland. „Měli bychom tady vymyslet nějakou coververzi,“ navrhl Kraus, který měl předtím výhrady k textu písně. A s Petrem Kotvaldem se do toho nakonec i pustili. 

Foto: TV Prima


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>