Rozhovor- VIP Prostřeno 11.10. 2012 – Petr Kotvald

11.10.2012 12:22 od Lenka V. v Fotogalerie, Press/Tisk, Televize

Ve čtvrtek 11.10. 2012 uvaří v pořadu VIP Prostřeno další smíšený pár. U Alice Bendové a Petra Kotvalda se potvrdí to, co se už rýsovalo v úterý. Totiž že tentokrát se sešla opravdu pohodová parta zábavných a velkorysých lidí a dobrých kuchařů.

A nebojí se s láskou nabídnout to, co jim chutná. Protože ale nikdo nedělá schválnosti, nenarazí. Novinky celebrity berou jako příležitost ochutnat dosud nepoznané. Samozřejmě čtvrteční kuchaři jim to ulehčí kvalitními surovinami a zvládnutými recepty.

Jen tak mohla Alice Bendová uspět se svými ústřicemi a dalšími „mořskými potvorami“ a s kari ostrým jako břitva a Petr Kotvald třeba s králíkem. V dalším VIP Prostřeno se na Prima family vypravíte do Itálie, na moře a do Thajska, Petr Kotvald uspořádá „cesty domů“ se svým venkovským sedláckým menu a projížďkou na traktoru.

Ve čtvrtek 11.10. 2012 uvaří v pořadu VIP Prostřeno Petr Kotvald. „Já jsem trošku rozporuplná osobnost v tom, jak se tvářím na veřejnosti a jakej doopravdy jsem. Jsem ve skutečnosti introvert,“ říká o sobě zpěvák, producent a poslední kuchař VIP Prostřeno Petr Kotvald.

V civilu a soukromí decentní muž uvaří tříchodové sedlácké vesnické menu ve svém do puntíku vyladěném domečku z třicátých let. Podává pomerančové kuře, králičí stehno a šťouchané brambory přímo od sedláka a všechny přítomné potěší také recept na šlehaný dezert s mandlovým likérem a broskvemi. Chvíli to vypadá, že snad Petr Kotvald bude ta zvířata před zraky diváků i sám zabíjet…

V životě i při přípravě večeře se řídí heslem své maminky: „Můžeš bejt úplně blbej, ale musíš si umět poradit.“ Na králíka už se moc těší Hanka: „Budu mu hodně přát, aby ho moc nevysušil, protože já umím králíka hodně vysušit a on se potom špatně žvýká.“ Těší se i Alice, která ho doma peče podle receptu na slanině a na másle, aby se něco takového prostě nestalo.

Skvělý předkrm ve VIP Prostřeno s datem 11.10. 2012. Předkrm – pomerančové kuře – je výborný. „Tohle jídlo miluje Karel Gott i Miloš Forman,“ říká Petr Kotvald a zdá se, že čínské jídlo chutná i našim celebritám. „Mně by klidně vyhovovaly dva bobany těch brambor,“ libuje si Alice nad šťouchanými bramborami od sedláka k dobrému králičímu stehnu. „Jé, on je vycpanej!“ raduje se ze špikovaného a plněného králíka Hanka.

Petr Kotvald ve VIP Prostřeno všem vytře zrak. Ani Hanka netušila, že umí tak dobře vařit: „Hrál si na člověka, který vůbec neumí vařit, a ono ejhle!“ „Holky byly spokojený, risk s králíkem se Petrovi vyplatil, protože jsme se všichni sešli dobře, že se neofrňujeme nad jídlama,“ konstatuje Viktor Limr, který si ještě klidně přidá. To potěší každého kuchaře…

A jaká bude ve VIP Prostřeno zábava? Venkovská a nápaditá. V bílých holinách se všichni projedou na traktoru z roku 1966. Zkusí si ho i řídit a při drncání na poli jim trochu slehne před výborným moučníkem. „My bysme se měly vzít, my si úplně rozumíme,“ mají záchvat smíchu Alice a Hanka. „A děti byste měly krásný,“ dorazí je Viktor, pro něhož je atmosféra v závěru týdne „úplně euforická.

Byla potvrzením toho, že jsme si to všichni užili“. I Alice má jen superlativy: „Milej a úžasnej hostitel, víno bylo taky dobrý.“ A protože to bylo všechno tak dobré, budou se nakonec tahat sirky. Kdo vyhraje zájezd do Dubaje, na Kapverdy nebo do Tunisu? Uvidíte ve čtvrtek večer v pořadu VIP Prostřeno!

Sledujte VIP Prostřeno, kde prostírá Alice Bendová a Petr Kotvald již ve čtvrtek 11.10. 2012 na Prima Family od 20ti hodin.

Zdroj: Chytrá žena.cz
Zdroj, foto: Prima Family – Vendula Vrablová

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>