Petr Kotvald ve VIP Prostřenu: kromě vesnického menu předvede i dům!

11.10.2012 19:17 od Lenka V. v Fotogalerie, Press/Tisk

Ve čtvrtek večer uvaří ve VIP Prostřenu další smíšený pár, herečka Alice Bendová a zpěvák Petr Kotvald. A jak známé tváře bydlí a co uvaří?

Alice Bendová vystudovala nábytkářství, pak ji ale objevil fotograf Jadran Šetlík, čímž začala její kariéra modelky a herečky. Jak víme, před nedávnem prodělala zásadní životní změnu a odstěhovala se od nevěrného manžela Václava Bendy. Divákům se teď naskytne jedinečná možnost, aby se podívali do jejího nového domova, kde žije se svými dvěma malými dětmi Vašíkem a Aličkou. V hezkém domečku se zahradou bydlí už devět měsíců a je tam spokojená. 

A co uvaří ve velké obytné kuchyni? Jako první přijdou na řadu ústřice, ale protože si hostitelka uvědomuje, že je nemusí jíst každý, připraví ještě malé italské bruschettky s italskou oblohou. Mušle, slávky na víně, podává jako teplý předkrm, hlavní chod bude thajské kari s krevetami a jasmínovou rýží. Exotickou hostinu zakončí italské mascarpone s čerstvými malinami.

Další na řadu přijde zpěvák Petr Kotvald. „Já jsem trošku rozporuplná osobnost v tom, jak se tvářím na veřejnosti a jakej doopravdy jsem. Jsem ve skutečnosti introvert,“ říká o sobě zpěvák a producent Petr Kotvald. V civilu a soukromí decentní muž uvaří tříchodové sedlácké vesnické menu ve svém do puntíku vyladěném domečku z třicátých let. Podává pomerančové kuře, králičí stehno a šťouchané brambory přímo od sedláka a šlehaný dezert s mandlovým likérem a broskvemi. Chvíli to vypadá, že snad Petr bude ta zvířata před zraky diváků i sám zabíjet…

 A jak budou na pálivé kari reagovat hosté? Dívejte se už dnes večer na VIP Prostřeno na Prima Family. 

Zpěvák Petr Kotvald ve své kuchyni.

Zdroj: tyden.cz
Foto: TV Prima


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>