Petr v pořadu To byl náš hit – video

22.2.2012 19:13 od Lenka V. v Televize, Video

V pondělí 20.2., na TV Barrandov, byl Petr hostem v pořadu To byl náš hit.

Celý předešlý týden, ale i během pořadu běželo hlasování pro jednotlivé písničky. Ukončeno bylo krátce před koncem přímého přenosu. Petrovi bylo „přiděleno“ číslo 6.
Již od začátku byl výsledek hlasování pro Petra velmi příznivý, což bylo, pro nás fanoušky, velmi potěšující. 

První vystopila Ilona Csáková s písní Tornero, druhý Jan Maxián ze skupiny Nightwork, v období disco nesměl samozřejmě chybět „král diskoték“ Michal David s hitem Největší z nálezů a ztrát, kterou zazpívala Martina Balogová, Roman Vojtek s Hodinou H, Blame It on The Boogie nám předvedla další ze soutěžící ze Super Star Monika Bagárová, a konečně šestý vystoupil Petr s diskotékovým šlágrem Je v tahu, sedmou v pořadí byla písnička Discohrátky interpretovaná Heidi Janků.

Ale zpět k hlasování. Celý týden jste se jistě moc snažili Petra podpořit svými hlasy a opravdu se vyplatilo. Petr skončil na skvělém druhém místě! s 20ti% hned za Michalem Davidem, ten měl 28%.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>