Hlasování pro Petrovo písničky

15.2.2012 20:43 od Lenka V. v Nezařazené

Opět se nám začínájí Petrovo písničky objevovat v hitparádách a TV…

V pondělí 20. února uvidíte Petra v přímém přenosu soutěže To byl náš hit na TV Barrandov.
Hlasovat pro něho můžete zasláním SMS ve tvaru HIT 6 na tel. číslo 907 99 09.

Hlasování bylo zahájeno v pondělí 13.2., ukončeno bude v pondělí 20.2. krátce před koncem přímého přenosu na TV Barrandov.
Vítězná píseň, která získá nejvíce diváckých SMS, bude vyhlášena na konci přímého přenosu. Vítěznému interpretovi bude za účasti médií zároveň předána cena pořadu.

Po krátkodobém vyřazení z hitparády na Rádiu RCL je písnička Hully Gully opět nasazena, tak nezapomínejte hlasovat!
http://www.rcl.cz/rcl/hitparada-top-20
Poslouchejte každou sobotu dopoledne 10-12 hodin.

Na Rádiu Lumen se drží Hully Gully stále na prvním místě! Tak ať jí udržíme!
http://www.lumen.sk/hitparady.php?parada=TOP15
Pokud použijete na každý hlas jiný prohlížeč máte možnost těch hlasů dát více. Nechcete-li dávat hlas už jinému interpretovi, nemusíte. Stačí vyplnit jen jednu, dvě, či jen 3, záleží jen na vás.

A nesmíme zapomenout ani na naší známou Klikárnu a s ní spojenou Hitparádu Ujdeto Charts
http://www.ujdeto.cz/qcharts.php
Z jedné IP adresy lze hlasovat jednou za 5 minut, jedno kliknutí = 1 bod. Bod v klikárně vydrží 5 dní, mazání starých bodů se děje denně o půlnoci. První tři skladby se zobrazují v hlavní hitparádě Ujdeto Charts.

Online hitparáda je sestavována na základě hlasů zaslaných prostřednictvím dané stránky, facebooku nebo formulářů na stránkách fanklubů.
Hlasovat můžete standardně každé 2 hodiny – pořadí skladby označte klepnutím na číslo v pravém sloupci vedle celkového počtu bodů (1. místo = 9 bodů, 2. místo = 5 bodů a 3 místo = 1 bod).
Po označení skladeb si můžete výběr zkontrolovat v oblasti Hlasovat v Ujdeto Chart, poté vyplňte kontrolní kód a stiskněte tlačítko Hlasovat.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>