PETR KOTVALD – MÁM TU MOC aneb …moje balady a překvapení – foto 2

13.10.2011 16:05 od Lenka V. v Fotogalerie, Koncerty

Ani pro tentokráte se záříjový koncert v Muzeu hudby neobešel bez charitativní části. Obdarovaným byl Dětský domov Klánovice. A vy si můžete přečíst o jejich nevšedním zážitku, doplněný fotografiemi.

PETR KOTVALD – MÁM TU MOC aneb …moje balady a překvapení…

… tak přesně takhle se jmenoval výjimečný live koncert, na který jsme byli pozváni Petrem Kotvaldem v pátek 30. září, konaný v prostorách Českého muzea hudby v Praze, kde Petr Kotvald a jeho hosté představili balady, šansony i překvapivé verze osvědčených hitů.

Na pátek 30. září 2011 podvečer, jsme dostali pozvání na koncert Petra Kotvalda, konaný v Českém muzeu hudby v Karmelitské ulici. Tuhle příležitost si po loňském, notně překvapivém zážitku nechtěl nikdo z nás nechat ujít, a tak jsme se již od oběda těšili na netradiční podání šansonů a balad zpívaných v netypických prostorách muzea.

Koncert byl vydařeným zážitkem navazujícím na loňské vystoupení a tak jsme si jej s chutí užili. Kromě toho nás čekalo překvapení – křest nového alba „Petr Kotvald – Právě tady…právě teď“, spojený s ochutnávkou nových písní. Na vzniku alba, které je vydáváno po pěti letech od posledního alba a budí od počátku zaslouženou pozornost, se vedle Petra Kotvalda podílel osvědčený autorský tandem Jindřich Parma/Pavel Cmíral. Natočili společně kolekci skladeb, která navazuje na Petrovy známé hity. Tvůrcem osobitého moderního soundu alba je aranžér Jindřich Parma.

Koncert v duchu příjemných balad, osobitého vyprávění a příjemných melodií rychle uběhl a jen málokdo z nás si povšiml, že se páteční podvečer pomalu a nenápadně proměnil v noc. Po skončení koncertu jsme odcházeli velmi spokojení a rozhodli jsme se ještě pro krásnou procházku večerní Prahou, spojenou s pozdní večeří v centru Prahy. 

Díky tomu jsme zažili jeden z nevšedních večerů tohoto roku prodchnutý nádhernou atmosférou.

Text a foto: DD Klánovice

http://www.ddklanovice.cz/Novinky/PETR-KOTVALD-MAM-TU-MOC-aneb-moje-balady-a-prekvapeni.html


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>