Slavnosti Rádia Blaník v Mostě- foto 2

4.9.2011 20:00 od Lenka V. v Fotogalerie, Koncerty

Ač máme za sebou první zářijový víkend, vrátíme se alespoň ve fotografiích do jedné srpnové soboty. Příjemná hlavně pro nás, fanoušky Petra, který 13.srpna vystoupil na Slavnostech Rádia Blaník, které se pro tentokráte konali v Mostě. 

Ti, kdo přišli v sobotu 13. 8. 2011 na 1. náměstí v Mostě, rozhodně neprohloupili. Konala se zde totiž akce s názvem „Letní slavnosti rádia Blaník“ a její program sliboval zajímavou zábavu. Pro děti byly připraveny kolotoče a různé soutěže o ceny, starší pak nepohrdli stánky s občerstvením a jistě je zaujal zejména bohatý hudební program.

Slavnosti byly oficiálně zahájeny ve 14 hodin. Na pódium byly postupně k vidění bubenická a stepařská show a ukázky z muzikálu Děti ráje. Mezitím probíhaly již zmiňované dětské soutěže.

Hlavní program odstartoval v 17:00 Josef  Vágner, který předposledními dvěma písničkami (Dajána a Holky z naší školky), již předznamenal příchod našeho oblíbence… Pak ještě přidal hymnu rádia Blaník a na scénu by už, už mohl přijít Petr (Kotvald – kdo jiný taky, že.;-)), ale místo toho se zde objevili moderátoři celého odpoledne a prostor opět dostaly děti a soutěže o ceny.

Krátce po 18. hodině už ale nekompromisně, za mohutného potlesku a zvuku písně „Je v tahu“, doslova vběhl na pódium „náš“ Petr a jeho taneční company.:-) Jako vždy to pořádně rozjel a roztančil i celé publikum, které si s ním nadšeně zpívalo jeho největší hity. Zazněly zde například písně „Dej nám sex“, „Gejzír“, „Marylin“ nebo „Plačky“ a samozřejmě nesměla chybět hymna všech zamilovaných „ Milujem se čím dál víc“. Nakonec přišel hit z největších „Mumuland“ a jako přídavek pak jeho stylová anglická verze.:-) V jejím průběhu dokonce Petr seběhl z pódia a nechal v refrénu diváky, aby také předvedli své zpěvácké umění. Mohlo by se zdát, že tímto famózním číslem již jeho vystoupení skončilo, ale k našemu velkému nadšení to vůbec nebyla pravda… Odešel sice pryč, ale publikum si ho svým neutuchajícím skandovaným potleskem ještě jednou „vynutilo“ nazpět. No a rozhodně to stálo za to, protože přidal svůj velký vánoční hit „Vánoce hrajou glórijá“ a pojal ho tak trochu jako pozvánku na své připravované vánoční koncerty. Znovu přišel mohutný potlesk, ale tentokrát už za Petrem doopravdy „spadla opona“. Ten, kdo chtěl, mohl si jít ještě pro jeho podpis na improvizovanou autogramiádu.

Po tomto vystoupení mohli lidé dále shlédnout skupinu Kamélie a po ní vydařenou ohňovou show. Posledním účinkujícím byl Janek Ledecký se skupinou Žentour, který asi nejvíce rozproudil publikum svým nestárnoucím hitem „Na ptáky jsme krátký“.

Celý program byl zakončen opravdu nádherným monstrózním ohňostrojem.:-)

Text: Lucie Králíková
Foto: Lucie Králíková a Rádio Blaník (neoznačené)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>