Havířovské slavnosti očima novinářů

11.9.2011 11:51 od Lenka V. v Koncerty, Press/Tisk

Obrovský zájem návštěvníků překvapil pořadatele Havířovských slavností. Fronty před pokladnami a vstupními bránami nebraly konce. Mimořádně musely být pro vstup otevřeny i brány jinak určené pro účinkující.

V sobotu patrně padl rekord v návštěvnosti. Oficiální číslo Městské kulturní středisko zatím neposkytlo. Do areálu u Městské sportovní haly se však ve finále, kdy na podiu buráceli Kabáti, o mnoho více lidí už nevešlo.

Areál se začal plnit už odpoledne. Fanynky si nenechaly ujít vystoupení někdejších idolů Petra Kotvalda a Stanislava Hložka. Ti rozhodně nezklamali a nabídli své největší hity.

Právě v průběhu vystoupení této dvojice se konalo turnajové klání v přetahované lanem.

Drtivá většina návštěvníků však čekala na Kabáty. To už nebylo na travnaté ploše ragbyového hřiště k hnutí. Vše završila dvacetiminutovka skladeb kapely Queen s finálním ohňostrojem.

Za pouhých padesát korun nemohly slavnosti nabídnout více. Dokonalé počasí, skvělý program, vynikající atmosféra. Tu dotvářely i kolotoče v sousedství areálu, které právě na Havířovských slavnostech mají nejlepší štaci v roce, včetně adrenalinového katapultu.

Program slavností pokračuje i v neděli.

Text: Deník.cz


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>