A je to tady!!!! Dlouho očekávané nové studiové album!!!

17.9.2011 09:53 od Lenka V. v Alba, Fotogalerie, Koncerty

Nové studiové album po pěti letech!
Na vzniku alba, které budí od počátku zaslouženou pozornost a má ambice být výjimečnou hudební událostí, se vedle Petra Kotvalda podílel osvědčený autorský tandem Jindřich Parma/Pavel Cmíral. Natočili společně kolekci skladeb, která navazuje na Petrovy známé hity a určitě uspokojí jeho fanoušky.

Tvůrcem osobitého moderního soundu alba je aranžér, řekněme zvukový designer Jindřich Parma. Ovládnutí moderních technologií ovšem není samoúčelné. Snoubí se s mimořádným talentem všech zúčastněných. S autorskou, hudební a interpretační gramotností autorů i zpěváka. Bez nadsázky tak staví projekt o krok vpřed.

Mezi taneční hity s aktuálním soundem na pomezí zvukové grafiky se co nevidět zařadí skladby Nás vemou do nebe, Co mám to chtěj´, Oči ptáka, Portobello Road, novoromantická rock-disco Erotika. Na diskotékách zabodují danceové Stop, titulní dance-cabaret–disco
Hully Gully a house Pražský disko. Doménou Petra Kotvalda jsou ovšem i romantické písničky. Těšte se na skladby Bonus mýho života, Dlouhá pouť nebo snové Počínání a pop-šansonovou zpověď Právě tady a právě teď. Album uzavírá krásná píseň Dál sníh padá, která navazuje na Petrovy Vánoce hrajou glórijá, rádii nejhranější vánoční song. A věříme, že se stane vánočním hitem taky.

Nové album s názvem Právě tady a právě teď  bude představeno na podzimním koncertě, kde bude také na místě k prodeji.

Pokud nechcete tento, pro nás fanoušky, významný den propásnout, určitě neváhejte a přijďte do Muzea hudby, v pátek 30.9.2011 od 19h.
(Více info o předprodeji vstupenek v sekci vstupenky)

 Pro ty z vás, kteří nemohou být u toho, je již nyní připraven předprodej u firmy Popron. ( k dodání od 23.9.2011)

Petr Kotvald představí svoje nové skladby i v sérii koncertů 25 live.
 

 


2 příspěvků do A je to tady!!!! Dlouho očekávané nové studiové album!!!

  1. Lenka V. 20.9.2011 v 07:48

    Ahoj,
    tak to víš, že i já se strašně moc těšim. Ale „už“ jsme se dočkali :)

  2. David 17.9.2011 v 18:54

    Ahoj,už se moc těším!!Na setkání v Berouně jsme písničky slyšeli a tak vím 100% že to bude pořádná pecka.každý si tam najde „tu svoji “ písničku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>