Web www.petrkotvald.cz v novém kabátě

14.7.2011 00:12 od Lenka V. v Nezařazené

Je to přesně měsíc co spatřil světlo světa Petrův oficiální web. My jsme jej následovali a úderem dnešní půlnoci byl v novém kabátě spuštěn také náš fanklubácký web www.petrkotvald.cz.

Po předchozích peripetiích, kdy byly stránky napadeny neznámým „útočníkem“ jsme používali náhradní stránky s názvem pk-hudba.estranky, kde jste mohli nacházet novinky o akcích, fotogalerii, informace o vstupenkách, tisku a všeho možného co se Petra týká.

A dnes jsme konečně mohli naskočit zpět na náš, nově  fungující web.

Nesmíme opomenout také spolupracovníky, bez kterých by tento počin nikdy nevznikl.

Velký dík patří grafičce Lucii Vopravilové, která nám vytvořila celý vzhled webu zcela zdarma a Michalu Vostárekovi, DiS. – diplomovaný specialista v oboru výpočetní systémy, který pro nás zajistil technickou část webu za poloviční cenu.

Tímto jim moc děkujeme, protože oba jmenovaní pro nás tuto práci dělali formou sponzorského daru.

(Avšak nám bude ještě chvilinku trvat, než budou všechny odkazy plně funkční. Budeme průběžně doplňovat i archivní materiály, které byly na původních stránkách. Buďte prosím trpěliví. Budeme se snažit vše doplnit v krátkém čase.)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>