IV. ročník Mezinárodního festivalu dětí sjednocené Evropy – Osoblažsko

16.6.2011 20:04 od Lenka V. v Koncerty, Press/Tisk

Přinášíme info z příprav festivalu, který proběhne již tento pátek a sobotu na hřišti v Dívčím Hradě. A aby jste měli ucelený obraz, shrneme Vám teď celý program.

V pátek 17.6. vystoupí děti z mateřských, základních a uměleckých škol z tuzemských obcí a měst. Mimo ně vystoupí se svými čtyřmi představeními divadelní skupina DIVSPOL z Českých Budějovic. Vrcholem pátečního dne pak bude v 18:45 vystoupení zpěváka Tomáše KLUSE a ve 22:00 hod. velkolepá ohnivá show skupiny eXtremeFlamers.

V sobotní části festivalu vystoupí děti z Polska a Slovenska. Jejich vystoupení budou doplněna vystoupením břišních tanečnic EMIJA orient. Celá sobota se ponese ve stylu WESTERN – doprovodný program zajistí Western Club z Karviné. Vrcholem bude vystoupení Petra KOTVALDA ve 14:45 hod. V 18:00hod. pak vystoupí Michael Jackson a ve 22:30 bude festival oficiálně ukončen velkolepým ohňostrojem. Zábava však bude pokračovat do brzkých ranních hodin.

Takže vezměte všechny své rodinné příslušníky a přátele a přijeďte se podívat do Dívčího Hradu!

Zdroj: Obec Dívčí Hrad

Článek z tisku:
http://bruntalsky.denik.cz/kultura_region/klus-a-kotvald-hvezdami-festivalu-v-divcim-hrade.html


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>