Discopříběh 2011 zboural Jihlavu

1.4.2011 10:04 od Lenka V. v Koncerty, Plesy, Press/Tisk

XVI. reprezentační ples Hitrádia Vysočina – ještě větší show než jsme čekali

Nikomu se letos nechtělo domů. Discopříběh Hitrádia Vysočina byl snad ještě lepší, než jsme čekali. Společně se zhruba tisíckovkou posluchačů, příznivců a vůbec všech lidí jsme si užili po 25. letech na jednom podiu všechny největší ikony discoték 80. let – Michal David vstoupil na podium za skandování publika, idol dívčích srdcí Dalibor Janda dal své největší hity, Iveta Bartošová se předvedla ve skvělé formě a zpěváci legendárního hitu Holky z naší školky Petr Kotvald se Stanislavem Hložkem řádili jako za mlada a ukázali, že „Holky“ mají pořád šťávu.

Iveta Bartošová sál ovládla dokonce na více než hodinu a na podiu doslova nechala duši. Moderátor Jirka Doležal, který nevěřil v to, že Iveta opravdu přijede, tak musel kvůli prohrané sázce zazpívat Rozvíjej se poupátko za vlastního doprovodu na kytaru. Iveta ale ukázala, že je formát a s touto ošemetnou situací mu za mohutného aplausu pomohla.

O zábavu se postarala i „Blbá blondýna“ Iva Pazderková, která nám vysvětlila například, kde se nachází střed vesmíru, užili jsme si i dobovou módní přehlídku a bylo to supeeer! Příslušníci VB naháněli veksláky, veksláci naháněli kunšafty, v Tuzexu se prodávalo „ostošest“ a ještě ve tři hodiny ráno se nikomu nechtělo domů.

Výtěžek z tomboly předal ředitel Hitrádia Vysočina Ing. Arch. František Vostál přímo na místě dětskému domovu v Nové Vsi u Chotěboře, který podporujeme už 15 let. Děti si tak užijí neuvěřitelných 45.000 korun.

Děkujeme všem náštěvníkům za parádní atmosféru a těšíme se příští rok na XVII. reprezentačním plese Hitrádia Vysočina.

Zdroj: Rádio Vysočina


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>