Ples v Kroměříži 29.1.2011- foto

11.2.2011 14:27 od Lenka V. v Fotogalerie, Koncerty, Plesy, Video

Poslední lednovou sobotu se konal v kroměřížském kulturním domě 1. ročník plesu Golden Garden pořádaný firmou POLPLAST-CZ. Pro návštěvníky byl připravený bohatý program. A také duo Petr se Standou. Na plese se nejen tančilo, ale i pomáhalo. A to konkrétně finančním darem pro Nadaci Beruška, která pomáhá dětem z DD ve Zlínském kraji.

1. Ples Golden Garden pořádaný firmou POLPLAST-CZ se konal v sobotu 29.1.2011 v Kulturním domě v Kroměříži.

Vystoupil zde Jiří Hadaš se svou kouzelnickou show, zatančili mistři České republiky v latinskoamerických tancích- Kateřina Kolmanová a Radim Přádka. Večerem provázeli sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi, hrála kapela Charlie Band. A pro nás fanoušky zde bylo nachystané duo Petr Kotvald a Standa Hložek.

Ač se zdálo, že toto vystoupení bude posledním v sérii jejich koncertů, kterými vše loni začalo, není tomu tak. Naopak to byl koncert, který odstartoval další letošní chystaná koncertní vystoupení PK+SH.

„Kluci“ se na podiu objevili krátce po půl desáté večerní a hned to rozjeli. Vše začalo staronovou písní Diskohrátky a dav jásal. A se zpěvem se přidal …

Následoval Sen můj a Lízin, Dajána, Ošklivé malé káčátko, Oh,Suzi, kde na podiu „kluky“ doplňovali tanečníci. Rozhodně nechyběla ani další smršť společných hitů. Každý se také představil svou sólovou tvorbou.

Petr začal netradičně písní z roku 1983 s názvem Plačky, kdy v uvedeném roce ji sice nazpíval sám, ale bohužel se nesměla prezentovat jako jeho sólový počin. A protože se mu líbila, vzpomněl si na ni na albu Největších hitů v roce 1999 a tato krásná skladba zažila svůj rozhlasový comeback.

Poté dostal do ruky mikrofon také Standa. I ten se představil se svým repertoárem… Strom lásky mý, Brácho jede se dál a jiné další. A aby i Petr mohl představit svoje písně, dostal prostor na podiu poté on.

Je v tahu, kde Petra doplňovali tanečnice, následovalo strhující Dej nám sex, kdy jej dav podporoval svým křikem a Petrovo tančení s tyčí od mikrofonu to ještě umocňovalo. Poté připomínka cesty do Ameriky…ano, nám známá Marilyn. Hned na to Milujem se čím dál víc, krásná hymna zamilovaných… a výlet Petrovo sólovými písněmi byl skoro u konce.O ten se postaral lidmi stále velmi oblíbený Mumuland. A opět v tom Petr nebyl sám, všichni zpívali jako o život.

Konec toho všeho naštěstí ještě nebyl. Celý večer pokračuje. Bílá královna, Santa Monika a opět ,,královské,, dělení svých stran. Petr ukazuje- tahle strana je moje, tahle tvoje a 1,2,3,4…hej,hej a dav se opět nechává strhnout atmosférou.

Ale bohužel došlo i na loučení, Princezno, jdi už spát. Ne, ne, tak jednoduché to zase nebude. Dav si žádá ,,své,, holky a ty nesmějí chybět. Ano, dočkali se všichni. A „kluci“ si užívají svou opět nabytou slávu.

Ale to už byly vážně závěrečné tóny. Ženy se vrátili do svých dětských let, kdy jim v pokojích visely na zdech plakáty Petra a Standy a dnešní večer si jistojistě báječně užili.
Jako my…

Text a foto: OFPK, o.s.

Oh, Suzi


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>