Mikuláše Hámu nepoznal syn, Duety opustil modrooký Kotvald

6.12.2009 15:32 od Lenka V. v Duety, Fotogalerie, Press/Tisk

Šestý finálový večer hudebních Duetů se nesl v lehce svátečním duchu – mezi taneční páry zavítal Mikuláš.

V pauze mezi generální zkouškou a přímým přenosem se moderátoři Aleš Háma a Tereza Kostková převlékli za Mikuláše a Anděla, soutěžící Tomáš Trapl pak na sebe vzal podobu čerta. Nadílky se dočkaly nejen děti kolegů a protagonistů Duetů, ale i samotných aktérů.

si asi užili synové Aleše Hámy Jáchym a Mikuláš, které do budovy barrandovských ateliérů, odkud se Duety vysílají, přivezla moderátorova manželka Gábina. Roční Mikuláš nejdřív málem zkolaboval při pohledu na čerta Trapla, později ho však uklidnil laskavý hlas jeho jmenovce Mikuláše. Malý Háma ale do poslední chvíle netušil, že jde o jeho vlastního otce.

Starší Háma Jáchym byl sice na pochybách, ale nakonec tatínka přeci jen identifikoval. Háma byl ostatně celý den na roztrhání. Z jednoho přímého přenosu totiž spěchal rovnou na druhý, kromě Duetů moderoval ten večer ještě finále soutěže Pretty Woman.

Televizní Duety v šestém vyřazovacím kole nakonec opustil pár Zuzana Jandová a Petr Kotvald, i když paradoxně poprvé za celou dobu soutěže získala dvojice nejvyšší ohodnocení poroty.

„Jak je vidět, mocná je ruka diváka, a pěkně vrtošivá,“ komentoval překvapivý výsledek moderátor Háma, který nechal ortel vyřknout kolegyní Kostkovou. „Nemám na to nervy. V těchto situacích úplně selhávám,“ přiznal.

Hámovi však nechyběl pohotový humor. Coby zkušený otec věnoval novopečenému tatínkovi Petru Kolářovi špunty do uší, modré čočky v očích Petra Kotvalda, které tak krásně ladily s róbou Zuzany Jandové, ale pro změnu vtipný moderátor nekomentoval vůbec.

V zákulisí po vyhlášení výsledků se pak rozpoutala velká oslava nejen svátku Jitky Zelenkové, která s Radkou Fišarovou přišla v outfitu sexy čertice, ve velmi krátké minusukni.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>