Předpremiéra Zuzany a Petra

28.11.2009 14:06 od Lenka V. v Duety, Press/Tisk, Video

Miss ČR 2008 Zuzana Jandová představila v pražském klubu Duplex svůj kalendář. Na křtu pochopitelně nemohl chybět Petr Kotvald, její partner z Duetů. V rámci tréninku spolu zazpívali předpremiérově svoji další soutěžní písničku.

Byl to večírek vyšší společnosti – odehrával se v šestém patře módního pražského podniku Duplex na Václavském náměstí. Před nenápadným vchodem do luxusního klubu na rohu slavného náměstí a Jindřišské ulice se táhl koberec, na obřím plakátu za výlohou se skrývala eroticky dráždivá tvář loňské Miss ČR, před ní několik desítek vybraných hostí, nákladně oděných a podupávajících lacinou zimou. Po cestě výtahem byl pro zahřátí servírován pomerančový džus s campari a ledem, kdo chtěl, mohl ho usrkávat s pohledem hladícím pražské panaroma na krásných terasách; bohužel nevytápěných. Komu i po uvítacím drinku byla zima, mohl si přizvednout tělesnou teplotu pohledem na půvabné hostesky v minišatech (pokud byl návštěvník muž), nebo na Leoše Mareše (pokud byla návštěvnicí žena a tento moderátor náhodou její typ).

A proč to všechno? To se přítomný dozvěděl až kolem desáté hodiny večerní (pokud tedy patří k lidem, kteří jdou někam, aniž by věděli kam, kde dělají něco, aniž by věděli co), kdy po kouzelnickém představení (nikdy nepochopím, jakým způsobem ten kluk dostal hrací kartu k kapsy do pusy) přivítal Leoš Mareš (jeho trikům s penězi naopak rozumím poměrně dobře) – Zuzana Jandovou! Délkou svých minišatů se hrdě hlásila k právě probíhající soutěži Duety …když hvězdy zpívají, které však z jejího těla zahalovaly podstatně víc, než sporé oděvy na dvanácti fotografiích z kalendáře na příští rok (loňská Miss a kalendář na příští rok – tomu se říká výhodné propojování minulosti s budoucností), kde zde byl křtěn.

A samozřejmě, že kmotrem nemohl být nikdo jiný, než Zuzanin současný partner (pěvecký) Petr Kotvald (zatímco ten životní přinesl alespoň kytici bílých růží – ty prý má Zuzana nejraději), který zde s nejkrásnější dívkou loňského roku zazpíval duet Bad Girls a následně píseň Venku je déšť a mráz (a má dnešní chřipka ví, že nekecali), aby po dražbě patřičně nazvěčované fotografie z měsíce srpna (Kdo dá víc? Ten pán v modrém svetru? Slyšel jsem dobře, že sto padesát tisíc? Pán na galerii přihazuje dvacet tisíc? A ten pán v černém fraku dává kolik? A tak, pardon, to je číšník, ten dává jen drinky – takže odklepnuto za stosedmdesát tisíc! Potřetí!!!) zapěl Petr Kotvald nejprve náznakovou píseň Milujem se čím dál víc, aby vzápětí zcela otevřeně požadoval: Dej nám sex!

Není sice jisté, kdo a pro koho všeho měl tento pokyn vyplnit, ale pro všechny případy jsem se s nemalou obětí a velkém objetím rozloučil se všemi hosteskami, nevynechal jsem ani šatnářku, které mě pocelovala a podarovala Zuzaniným kalendářem a vyrazil jsem domů. Venku byl déšť a mráz…

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10154940613-duety-kdyz-hvezdy-zpivaji/3461-clanky/?articleID=93


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>