Duety- Reportáž z pátého večera

29.11.2009 19:47 od Lenka V. v Duety, Televize, Video

Tak tu máme pátý soutěžní večer; letí to, letí. A že bylo po celou sobotu za okny barrandovských ateliérů krásné počasí, i moderátoři se dnes vyspali do růžova.

Pátý soutěžní večer se nachýlil ke svému konci, venku už byla tma, podle písně déšť a mráz, tak třeba proto Zuzana Jandová přišla na jeviště se žlutým deštníkem – snad aby nezmokla a ve tmě byla vidět. Za jejími zády a za zády Petra Kotvalda tančily tři páry jak z Cotton Clubu, jediný kdo jeviště spíše krokoval byla Zuzana v takřka svatebně bílých minišatech; ostatně je to modelka, žádná tanečnice – to však stačí aby svou figurou zahanbila všechny tanečnice, i když sama přehnaně kriticky tvrdí, že ona své nohy nenávidí; být holkou, tak ji nenávidím! Závěr písně pak obstaral polibek za deštníkem – Zuzana se sice původně dožadovala dubléra, ale Standa Hložek bohužel tento týden neměl čas. Pro porotu tahle píseň o venkovní plískanici příliš neswingovala, ale podle Lidny Finkové to byla nejtěžší skladba, navíc sama sebe označila za nikterak velkou swingařku, což se promítlo i do bodové nadílky – celkem 34 bodů.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>